Zemana AntiLogger 2.70 Zdarma ke stažení

Zemana AntiLogger 2.70Tento software, vyvinutý pro boj se zcela odlišnými typy malwaru, chrání vaše bankovní hesla, osobní e-maily a konverzace v chatu před špionáží proaktivně, bez nutnosti použití algoritmu založeného na signaturách, a obsahuje vysoce účinné strategie ochrany před útoky.

Zemana AntiLogger 2.70 Popis

Zemana AntiLogger 2.70 Zdarma ke stažení zabraňuje všem typům známého malwaru, jehož cílem je zabránit krádeži dat. Stejně jako Zemana AntiLogger 2.70 Zdarma využívá jedinečný proaktivní přístup k detekci nepochybně nebezpečných cílů, které dosud nebyly rozpoznány antivirovým softwarem. Proto chrání „bezpečnost počítače“ před šířením hrozeb: Anti-SSL Logger, Anti-WebCam Logger a Anti-ClipBoard Logger jsou hlavní možnosti zabezpečení vyvinuté na planetě. Kromě toho pochopíte, že tyto moduly nabízejí nejlepší možnosti v porovnání se souvisejícími cíli.

Modul Anti-KeyLogger nabízí zcela nové, vysoce účinné zabezpečení proti keyloggerům, které nezachytil ani nejoblíbenější bezpečnostní software na světě.Níže je uveden seznam některých klíčových funkcí programu Zemana AntiLogger 2.70 “ :
– Modul Anti-SSL, který zajišťuje zabezpečení proti registraci SSL
– Anti-WebCam Logger, který poskytuje bezpečnost na rozdíl od WebCam Loggeru
– Modul pro registraci klíčů, který zajišťuje zabezpečení proti registraci klíčů
– Anti-Display Logger, který na rozdíl od Display Loggeru poskytuje zabezpečení
– Anti-Clipboard Logger, který poskytuje zabezpečení proti ClipBoard Loggeru
– Modul obrany systému, který chrání váš systém

Kliknutím na níže uvedený hypertextový odkaz získáte samostatnou konfiguraci aplikace Zemana AntiLogger 2.70 Zdarma ke stažení pro strukturu Home windows x86 a x64.Zemana AntiLogger 2.70 Zdarma ke stažení nejlepší software CAE pro všechny nové i starší verze systému Home Windows. StáhnoutZadejte heslo pro soubor Rar: www.software.com