YouTube Movie Maker Platinum 18.56 Stáhnout zdarma

Stáhnout YouTube Movie Maker Platinum 18.56 je aplikace, která umožňuje snadno vytvářet, navrhovat a publikovat klipy na YouTube. Rozhraní softwaru je jednoduché a intuitivní. Po spuštění bezplatného stahování aplikace Youtube Movie Maker Platinum pomocí průvodce jednoduše získáte požadované výsledky.

  • 2 YouTube Movie Maker Platinum 18.56 Stáhnout zdarma

    YouTube Movie Maker Platinum 18.56 Popis

    Tímto způsobem můžete importovat soubory videa a obrázků pomocí prohlížeče souborů nebo metody „drag and drop“. Po přidání zvuku a hudby, také ve formě názvu a titulků, zobrazíte náhled filmu a zveřejníte jej na YouTube. Kromě toho přidáte ke každému obrazovému souboru vodoznak, zakážete zvuk, stejně jako uspořádání textu na videu a nakonfigurujete možnosti písma. Kromě toho budete moci nahrávat svůj monitor a klip použít ve filmu, nastavit rychlost přehrávání vybraného zvuku nebo videa, přidávat efekty (např. vlnění, trojúhelník, vír, déšť), vkládat do videa obrázky, přidávat přechody (např. 3D, sloučení, posun, odstranění), nastavit čas začátku a konce, určit režim výplně obrázků, zvolit úroveň průhlednosti textu, spravovat svůj účet YouTube atd.Nástroj vyžaduje střední množství systémových prostředků, obsahuje rychlý a neúplný soubor nápovědy a při našich testech nezmrzl, nespadl ani nezobrazoval vyskakovací chyby. Pointa je, že Youtube filmmaker může být jednoduchý program pro vytváření a publikování klipů na známém webu YouTube a vřele ho doporučujeme všem uživatelům.

    Kliknutím na tlačítko stahování níže zahájíte stahování YouTube Movie Maker Platinum 18 pro PC zdarma s přímým odkazem na stažení pauza a YouTube Movie Maker Platinum pro Windows zdarma stažení je umístěn na našem vyhrazeném vysokorychlostním serveru s vysokou rychlostí stahování YouTube Movie Maker Platinum 18.56.