Yandex Browser 17 Portable ke stažení zdarma

Yandex Browser 17 Portable Nejnovější verze a jediný odkaz pro Windows. Jedná se také o úplnou offline instalaci, samostatný instalátor a komprimovanou verzi prohlížeče Yandex Browser 17 Portable.

 • 2 Yandex Browser 17 Portable ke stažení zdarma

  Yandex Browser 17 Portable Popis

  Celkově je Yandex Browser jednoduchý a snadno použitelný webový prohlížeč. Rozhraní konečně umožňuje zobrazit webové stránky na mnoha místech, aniž by bylo přeplněné, a jeho minimalistický design vám umožní stáhnout Yandex a vyřešit základní problémy. Rychlé načítání webových stránek i při pomalém připojení. Můžete si také stáhnout Avant Browser 2017 Build 2 Ultimate.

  Funkce prohlížeče Yandex 17 Portable

  Obsahová doporučení

  Fascinující články, informace a filmy najdete také v personalizovaném kanálu Zen, který se zobrazuje na úvodní obrazovce prohlížeče. Zen analyzuje vaše snahy a návrhy, které sdílíte, aby mohl stále přesněji zpřesňovat své návrhy.Režim TurboPomalé připojení vás tedy postupně nesrazí na kolena. Při poklesu rychlosti webu se aktivuje režim Turbo, který urychlí načítání stránek a ušetří vaše výdaje za informace.Ochrana proti podvržení DNSDefend a lively security expertise skenuje informace a webové stránky na viry, blokuje podvodné webové stránky, chrání vaše hesla a údaje o kartách finančních institucí a chrání vaše online prostředky před krádeží.SmartBoxPro ty z vás, kteří chtějí nejnovější klimatické poplatky nebo předpovědi, mají řešení odpověď. Pokud chcete přejít na webovou stránku, ale nepamatujete si přesné řešení, zadejte její název a Yandex Browser se postará o zbytek.KontextZměna tapety prohlížeče podle nálady. Můžete si vybrat jedno z mnoha předdefinovaných pozadí nebo přidat svůj oblíbený obrázek. Můžete si také stáhnout prohlížeč Opera Browser 38.

  Název : Prohlížeč Yandex 17 PortableVelikost souboru: 73 MBPo výpisu : 83 MBRedaktor: prohlížeč.yandexTyp souboru : Přenosný souborDatum vydání: 6. prosince 2017Heslo souboru: “ www.software.comJazyky: Angličtina

  Systémové požadavky pro prohlížeč Yandex 17 Portable

  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10.

  Yandex Browser 17 Portable ke stažení zdarma

  Kliknutím na tlačítko stahování níže spustíte bezplatný prohlížeč Yandex Browser 17 Portable s přímým odkazem na stahování a pozastavíte a obnovíte jej.Yandex Browser 1 Portable je umístěn na našem vyhrazeném vysokorychlostním serveru s vysokou rychlostí stahování Yandex Browser Portable For Pc.\\Zadejte heslo pro soubor Rar: www.lojiciels.com //////