Xilisoft Video Converter Ultimate 7.8.18 Portable ke stažení zdarma

Xilisoft Video Converter Ultimate Portable Nejnovější verze a jediný odkaz pro Windows. Jedná se také o kompletní offline instalaci, samostatný instalátor a komprimovanou verzi aplikace Xilisoft Video Converter Ultimate 7.8.18. Tagy:Xilisoft Video Converter Ultimate 7.8.18 Přenosný, Xilisoft Video Converter
Ultimate Portable,Xilisoft Video Converter Ultimate Portable zdarma ke stažení,Xilisoft,

Xilisoft Video Converter Ultimate 7.8.18 Přenosné popisy

Xilisoft Video Converter Final je software, který dokáže kódovat řadu video kodeků pro ostatní, což umožňuje používat 3GP, ASF, AVI, SWF, MKV a MOV. Rozhraní zařízení je uživatelsky přívětivé, filmy můžete do fronty importovat pomocí prohlížeče souborů nebo metodou drag and drop (podporováno je dávkové zpracování).To znamená, že můžete nastavit výstupní formát, cíl a název, stejně jako konfigurovat nastavení velikosti a kvality videa a zvuku, importovat obrázky, použít 3D konverzi, rozdělit videa nastavením počátečního a koncového bodu, zobrazit procesor, vybrat zvukový proud, přidat titulky, sloučit videa, zobrazit vlastnosti souboru a načíst zvuk z počítače.Můžete však také přidávat efekty, které se týkají ořezu, obrazu (jas, kontrast a sytost), vodoznaků (např. průhlednost, vertikální a horizontální poloha), filtrů (např. černobílý, olejomalba, negativ, mozaika), zvuku a titulků (např. průhlednost, vertikální poloha, písmo).Program využívá velké množství systémových prostředků a obsahuje online výukový program. Soubory jsou převedeny v krátkém čase a jejich kvalita obrazu a zvuku je velmi dobrá. Během našich testů jsme se nesetkali s žádnými závažnými problémy (jak můžete vidět v popisu produktu níže). Ve všech ostatních případech vřele doporučujeme Xilisoft Video Converter všem zákazníkům.

Kliknutím na tlačítko stahování níže spustíte Xilisoft Video Converter Ultimate Portable s přímým odkazem na stahování a pozastavíte a obnovíte stahování. Xilisoft Video Converter Ultimate 7 Portable je umístěn na našem vysokorychlostním serveru s vysokou rychlostí stahování Xilisoft Video Converter Ultimate Portable pro PC.