Xara PHOTO & GRAPHIC DESIGNER 365 Zdarma ke stažení

Xara PHOTO a GRAPHIC DESIGNER 365 je nástroj pro kreslení a vytváření vlastních fotografií pro web nebo tisk, jehož verzi 12 nedávno vydala výkonná společnost MAGIX pro operační systémy Windows v softwaru Xara Photo Graphic Designer.

Xara PHOTO & GRAPHIC DESIGNER 365 Popis

Kvalitu snímků můžete upravovat a zlepšovat pomocí různých nástrojů. Software Xara Photo Graphic Designer může být velmi užitečný při navrhování obrázků, které potřebujete pro webové stránky. Software Xara Photo and Graphic Designer vám umožní dělat úžasné věci s fotografiemi, které zahrnují skutečně intuitivní nástroje pro vektorové kreslení. Textový nástroj aplikace Xara PHOTO & GRAPHIC DESIGNER 365 umožňuje spravovat a upravovat text na fotografiích, text můžete zadávat pod libovolným úhlem a upravovat jej podél zakřivené cesty. Kromě toho můžete stejně jako u všech objektů nakreslených ve fotografii a grafice libovolně měnit jejich velikost na obrazovce a používat efekty, jako je průhlednost, výplň, vzor atd. a zároveň zachovat upravitelnost textu. Nástroj Live Action Tool umožňuje interaktivním, rychlým a intuitivním způsobem vytvářet efekty, jako je průhlednost, stín, zkosení nebo gradient. Software Xara Photo Graphic Designer podporuje soubory PSD.

Kliknutím na tlačítko stahování níže zahájíte bezplatné stahování programu Xara Photo & Graphic Designer pomocí přímého odkazu na stažení Pozastavit a pokračovat. Xara Photo & Graphic Designer 365 pro Windows ke stažení je umístěn na našem vysokorychlostním serveru s vysokou rychlostí stahování Xara Photo & Graphic designer 365.Stáhnout