WinEdt 10.2 Build 2017 Zdarma ke stažení 32-64 Bit

WinEdt 10.2 je velmi výkonný a všestranný editor pro operační systémy Windows, speciálně navržený pro vytváření a úpravu latexových dokumentů. Výchozí verze WinEdt 10 ke stažení obsahuje kompilátory a interprety pro jazyky jako HTML, NSIS, Tex.

  • 2 WinEdt 10.2 Build 2017 Zdarma ke stažení

    WinEdt 10.3 Sestavení 20180507 Popis

    WinEdt 10.2 má také rozpoznávání gramatik pro mnoho programovacích jazyků a dokáže také přizpůsobit a přidat vlastní gramatiky. Je standardně navržen jako integrovaný a všestranný, ale má specifickou konfiguraci pro práci se systémem Tex a jeho softwarem, jako je MiKTeX nebo Tex Live. Přestože ještě plně nepodporuje všechny možnosti aplikace Tex, přišla vhod díky uživatelsky přívětivým odkazům a aktivnímu fóru a diskuznímu fóru. Automaticky také kompiluje soubory Tex a zobrazuje výsledky a nabízí další výhody včetně podpory Unicode a výkonu na obrazovkách s vysokým rozlišením. Ve WinEdt 10 je také definováno mnoho zkratek, které uživatelům pomohou zrychlit práci. Je také možné definovat makra. Je třeba poznamenat, že tým vývojářů WinEdt je velmi aktivní a každý měsíc nabízí mnoho užitečných modulů.

    Kliknutím na tlačítko pro stažení níže spustíte WinEdt 10.2 Build ke stažení zdarma s přímým odkazem na stažení Pauza a pokračování. WinEdt 10.2 pro Windows Bezplatné stahování je umístěno na našem vyhrazeném vysokorychlostním serveru s vysokou rychlostí stahování Stáhnout WinEdt 10 zdarma.