Vytvoření vlastního vyzvánění v systému Android pomocí aplikace Ringtone Maker

Stále chcete vytvářet vlastní vyzváněcí tóny pro Android, ale myslíte si, že je to příliš složité ? S nástrojem Ringtone Maker můžete vytvářet nová vyzvánění během několika minut. Je to snadný a bezplatný nástroj, který je zdaleka nejrychlejším způsobem, jak vytvořit vyzváněcí tón ze stávající hudby nebo zvuků v telefonu.

Stažení a instalace

Aplikaci Ringtone Maker si můžete stáhnout a nainstalovat z obchodu Google Play prostřednictvím mobilního telefonu nebo online.

Instalace je v telefonech se systémem Android standardní a oprávnění aplikace vyžadují širokou škálu přístupů, především k protokolům hovorů a kontaktům.

Nastavení

Po prvním spuštění aplikace Ringtone Maker můžete začít přístupem k jejímu nastavení. To provedete otevřením nabídky v telefonu.

Zde můžete hudbu určitým způsobem uspořádat nebo otevřít možnosti.

Možnosti aplikace Ringtone Maker umožňují nastavit výchozí složku s hudbou v telefonu a také místo, kam ukládáte vyzváněcí tóny, budíky a oznámení.

Mějte na paměti, že vytváření vlastních vyzváněcích tónů pro systém Android zabírá místo v úložišti, takže výběr místa, kam vytvořené tóny uložit, může pomoci ušetřit místo v zařízení.

Po definování hudebních složek je aplikace Ringtone Maker naplní všemi soubory, které potřebujete k vytvoření vyzváněcích tónů.

Vyberte skladbu pro vytvoření vyzváněcího tónu a klikněte na tlačítko Upravit.

Nejrychlejší způsob, jak najít ideální místo pro začátek vyzvánění, je kliknout na tlačítko přehrát a poslechnout si skladbu. Možná už víte, kde začít s vyzváněním, nebo možná čekáte na správný okamžik. Po spuštění můžete skladbu pozastavit.

Odtud se podívejte na obrázek č. 1 nahoře. Tyto posuvníky lze použít k vyhledání konkrétnějších míst ve skladbě podél hudebního grafu. Vyzvánění můžete spustit a zastavit přetažením doleva a doprava. Pokud posuvníky od sebe oddálíte, můžete prodloužit dobu provozu vyzvánění.Podobné články

  • Jak zrcadlit notebook do tabletu se systémem Android ?
  • Rychlá odpověď: Jak zakázat mobilní data v systému Android ?
  • Jak nastavit službu 911 v telefonu se systémem Android ?

Řekněme, že znáte přesný čas ukončení vyzvánění. Pokud kliknete na tlačítko „Start“, které je na obrázku výše označeno číslem 2, můžete zadat tyto časové zarážky, které chcete použít.

Při použití nástroje posuvníku nebo nástroje času můžete přiblížit nebo oddálit stopu pro bližší zkoumání, jak je popsáno v bodě 3 výše.

Po nastavení doby trvání a nalezení správného bodu začátku a konce klikněte na #4 na našem obrázku a nahrajte vyzváněcí tón.

Vytvořený tón uložte jako vyzváněcí tón, oznámení nebo budík, pojmenujte jej a klikněte na tlačítko „Uložit“.

Nastavení výchozích vyzváněcích tónů

Po úspěšné registraci můžete s novým vyzváněcím tónem provádět různé činnosti.

Můžete ji uložit jako výchozí vyzváněcí tón pro určitou skupinu nebo funkci nebo ji můžete přiřadit konkrétnímu kontaktu. Vyzváněcí tóny můžete také sdílet prostřednictvím e-mailu, takže ostatní mohou používat vámi vytvořené tóny, pokud jejich telefon podporuje vyzváněcí tóny třetích stran.

Po uložení vyzvánění se k němu můžete kdykoli vrátit pomocí aplikace Ringtone Maker. Můžete jej libovolně měnit nebo si vytvořit nový vyzváněcí tón.

Závěr

Vyzváněcí tón Maker je jedním z nejpoužívanějších a nejjednodušších způsobů vytváření vlastních vyzváněcích tónů, oznámení a budíků pro systém Android. Jeho snadno použitelné rozhraní vám umožní vytvářet vyzváněcí tóny během chvilky, takže pokud hledáte způsob, jak si vytvořit vlastní, je aplikace Ringtone Maker pro Android tím pravým.

Je tento článek užitečný? ? Ano Ne