Univerzální mediální server 9.7 Zdarma ke stažení

Stáhnout Universal Media Server 9.7, možná mediální server kompatibilní s DLNA UPnP. Program byl poprvé vyvinut společností SubSunk, oficiálním vývojářem systému PMS, s cílem zvýšit efektivitu a kompatibilitu.

  • 2 Univerzální mediální server 9.7 Zdarma ke stažení

    Univerzální mediální server 9.7 Popis

    Tento software dokáže snadno a jednoduše streamovat nebo překódovat různé typy multimediálních souborů.
    Aplikace byla vyvinuta v programech MEncoder, FFmpeg, tsMuxeR, AviSynth, MediaInfo a mnoha dalších, a proto je připravena pokrýt celou řadu formátů. Stažení serveru Universal Media Server 9.7 je kompatibilní s mnoha platformami, jako jsou PS3, Xbox, televizory, chytré telefony a další systémy. Universal Media Server je menší než podobný software a snadněji se používá. Pokud je operace streamování obtížná, najdete odůvodnění v části „Protokol“. Pokud je pro vás téma nové a nevíte, kde začít, použijte nápovědu v aplikaci. Program není vždy nutné konfigurovat a ve většině případů vám postačí výchozí nastavení.

    Kliknutím na tlačítko pro stažení níže spustíte Universal Media Server 9.7 Pro PC zdarma ke stažení s přímým odkazem na stažení Pauza a Universal Media Server 9 Pro Windows Stahování zdarma je umístěno na našem vyhrazeném vysokorychlostním serveru s vysokorychlostním stahováním Universal Media Server.