Těmito tipy prodloužíte výdrž baterie iPadu

Pokud jste jako průměrný uživatel iPadu, pravděpodobně jej používáte každý den celé hodiny. Při tomto používání. jste pravděpodobně přemýšleli o tom, jak prodloužit výdrž baterie iPadu. Když je baterie vybitá a objeví se obávaný varovný signál, může se hledání místa, kde se připojit, stát velmi stresující situací.

Baterie iPadu se dříve či později vybije, ale můžete se řídit několika tipy, aby vydržela déle. To bude vyžadovat vypnutí některých funkcí, ale bude to stát peníze.

Snížení jasu obrazovky

K úspoře baterie může přispět i tak jednoduchá věc, jako je snížení jasu obrazovky. Snažte se ji co nejvíce snížit – čím nižší, tím lepší. Toho dosáhnete přejetím prstem od spodního okraje obrazovky nahoru a nastavením posuvníku. Jas můžete také upravit v nabídce „Nastavení -> Displej a jas“ a pomocí posuvníku.

Bezdrátové technologie jsou skvělé, protože nám velmi usnadňují život, ale mají i svou temnou stránku, která vybíjí baterii. Pokud tyto možnosti nepotřebujete povolit, je lepší je vypnout, pokud je nepotřebujete. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je posunout prstem od spodního okraje obrazovky nahoru, kde se objeví vlevo nahoře.

Ruční kontrola e-mailů

Mým hlavním e-mailovým zařízením je telefon, nikoli iPad. Pokud jste v podobné situaci, nemá smysl neustále kontrolovat nové e-maily. Chcete-li zkontrolovat e-maily ručně, přejděte do „Nastavení -> Pošta, kontakty, kalendáře -> Získat data zpráv -> Ručně“.

Snížení obnovování aplikace na pozadí

Díky funkci App Refresh mohou vaše aplikace získávat nový obsah, i když je nepoužíváte. Je to velmi pohodlné, ale také to vybíjí baterii iPadu. Chcete-li tuto funkci pro určité aplikace zakázat, přejděte do „Nastavení -> Obecné -> Obnovení aplikací na pozadí“.

Zjistěte, které aplikace jsou žrouty baterie

V nastavení iPadu můžete zjistit, které aplikace spotřebovávají nejvíce baterie. Otevřete aplikaci Nastavení a vyhledejte možnost Baterie. V části Využití baterie se zobrazí všechny aplikace, které spotřebovávají nejvíce baterie, a jejich spotřeba.

Minimalizace pohybů a animací

Apple v iOS 7 představil několik fantastických animací včetně paralaxní domovské obrazovky. Aplikace a tapety na iPadu se při tom přesunou do dvou různých rovin. Je to skvělý efekt, ale také vybíjí baterii. Chcete-li tuto možnost zakázat, přejděte do „Nastavení -> Obecné -> Zpřístupnění -> Omezit pohyb“ a vypněte posuvník Omezit pohyb.

Zkrácení doby automatického zamykání

Zkrácení doby automatického zamykání vám pomůže nejen ušetřit energii baterie, ale také ochránit vaše soukromí. Čím déle je iPad odemčený, tím větší je pravděpodobnost, že ho někdo vezme, a tím více se vybíjí baterie. Zkraťte dobu automatického zamykání v nabídce „Nastavení -> Displej a jas -> Automatické zamykání“. Čím kratší je interval, tím více energie baterie ušetříte.

Podobné články

  • Jaká je nejnovější verze systému ios ?
  • Kolik peněz může vývojář systému Android vydělat na bezplatné aplikaci? ?
  • Jak mohu aktualizovat svůj starý iPad na iOS 10 ?

Zakázání služeb určování polohy pro některé aplikace

Některé aplikace potřebují vaši polohu ke správnému fungování, ale jiné ji jednoduše využívají. Projděte aplikace, které používají vaši polohu, a zakažte ty, o kterých si myslíte, že nepotřebují přístup k vaší poloze.

To můžete provést v části „Soukromí -> Polohové služby“. Procházejte seznamem, a pokud chcete provést změny, stiskněte šipku a vypněte ji.

Zakázat přenos

Přeposílání je užitečná funkce, protože umožňuje začít něco na jednom zařízení iOS a ukončit to na jiném. Pokud tuto funkci obvykle nepoužíváte, nejlépe ji vypněte. To můžete provést v části „Nastavení -> Obecné -> Přesměrování -> Zakázat“.

Závěr

Existuje mnoho funkcí, které pravděpodobně ani nepoužíváte a které jen vybíjejí baterii iPadu. Když použijete výše uvedené tipy, zjistíte, že iPad nemusíte nabíjet tak často jako dříve. Jak šetřit baterii iPadu ? Podělte se v komentářích o své tipy na úsporu baterie.

Je tento článek užitečný ? Ano Ne