Microsoft Edge 83 Stable Offline instalátor ke stažení zdarma

Stáhnout Microsoft Edge Chromium 83.0.478.37 Stable x86 / x64 Win / Mac nejnovější verze slavného a rychlého prohlížeče Microsoft Edge Offline Nainstalujte si nejnovější verzi, která bude v souladu s předchozím slibem Microsoftu nyní k dispozici s využitím enginu Chromium.

  • 2 Microsoft Edge 83 Stable Offline instalátor ke stažení zdarma

    Popis offline instalačního programu Microsoft Edge 83 stable

    Všichni jsme začali procházet internet pomocí prohlížeče Internet Explorer. V době zavedení a nárůstu používání internetu všemi uživateli bylo mnoho počítačů vybaveno systémem Windows XP, a tedy výchozím prohlížečem Internet Explorer. Po uvedení několika různých verzí prohlížeče Microsoft Edge Nejnovější verze, spolu s uvedením nejnovějších verzí operačního systému Windows, společnost Microsoft postupně provedla velkou změnu. Prohlížeče jako Mozilla Firefox a Google Chrome, které byly připraveny ovládnout velkou část online světa, ukončily akci Internet Exploreru. To přimělo společnost Microsoft, aby při uvedení systému Windows 10 představila zcela nový design prohlížeče nazvaného Microsoft Edge. Od nynějška bude Microsoft Edge spolupracovat také s prohlížečem Chrome a v prohlížeči Edge budete hledat přesně stejné funkce. To může zajímat mnoho současných uživatelů prohlížeče Chrome.

    Kliknutím na níže uvedené tlačítko pro stažení spustíte offline instalační program beta verze prohlížeče Microsoft Edge pro PC. Stažení zdarma s přímým odkazem na stažení Pauza a pokračování. Microsoft Edge Offline Installer pro Windows zdarma ke stažení je umístěn na našem vyhrazeném vysokorychlostním serveru s vysokou rychlostí stahování Edge 83 Stable Offline Installer ke stažení.Stáhnout 32 bitůStáhnout 64 bitů