Má Android 9 tmavý režim ?

Povolení tmavého režimu v systému Android 9: spusťte aplikaci Nastavení a klepněte na možnost Displej. Stisknutím tlačítka Upřesnit rozbalíte seznam možností. Přejděte dolů a klepněte na položku Motiv zařízení a pak klepněte na položku Tmavé ve vyskakovacím okně.

Má služba Gmail pro Android 9 tmavý režim ?

Stačí přejít na Nastavení> sjeďte dolů a klepněte na možnost zobrazení> a klepněte na přepínač tmavého motivu. Ve výchozím nastavení bude Gmail automaticky reagovat na toto výchozí nastavení systému.

Jak získat tmavý režim v celém systému Android 9 ?

Stiskněte ikonu svého profilu Google. Otevřete kartu Nastavení. Vyhledejte nabídku tmavého motivu. Přepínání mezi světlým motivem, tmavým motivem nebo použitím systémových nastavení.

Tmavé téma je k dispozici v Android 10 (úroveň API 29) a vyšší. Má mnoho výhod: Může výrazně snížit spotřebu energie (v závislosti na technologii obrazovky zařízení).

Jak povolit tmavý režim v aplikaci Gmail v systému Android 9 ?

Můžete si vybrat mezi tmavým, světlým nebo výchozím motivem zařízení:

 • V telefonu nebo tabletu se systémem Android otevřete aplikaci Gmail .
 • Vlevo nahoře stiskněte klávesu Menu .
 • Klepněte na možnost Nastavení Obecná nastavení.
 • Téma tisku.
 • Zvolte Světlý, Tmavý nebo Výchozí systém.

  Má Google tmavé téma ?

  Důležité: Tmavé téma je k dispozici pro systém Android 5 a novější. Pokud nemůžete najít nastavení tmavého motivu, bude možná nutné restartovat Chrome.

  Má systém Android 6 tmavý režim ?

  Aktivace tmavého motivu

  Otevřete aplikaci Nastavení v zařízení. Dostupnost tisku. V části Displej otočte na tmavé téma.

  Jak upgradovat na systém Android 10 ?

  Chcete-li aktualizovat systém Android 10 v kompatibilním smartphonu Pixel, OnePlus nebo Samsung, přejděte do nabídky nastavení smartphonu a vyberte možnost Systém. Zde hledejte možnost Aktualizace systému a klikněte na možnost „Zkontrolovat aktualizaci“.

  Tmavý režim v systému Android Oreo a Nougat

  Mnoho uživatelů však hlásilo, že to funguje docela dobře na MIUI pod Androidem 7, ColorOS, a další skiny pro Android. … Stáhněte si z Obchodu Play aplikaci Tmavý režim (zdarma, nabízí nákupy v aplikaci) a nainstalujte ji do svého zařízení. Aplikaci vyvinul Julian Eggers.

  Jaká je nejlepší aplikace v tmavém režimu ?

  Pokud jde o aplikace, které vyžadují tmavý režim, WhatsApp je již dlouho na prvním místě v seznamu. Po opakovaných žádostech uživatelů Facebook konečně vyhověl a zavedl tuto funkci do služby pro zasílání zpráv.

  Jak získat tmavou aplikaci ve službě Google ?

  Zde najdete návod, jak povolit tmavý režim v aplikaci Google:

 • Otevřete aplikaci Google ve svém smartphonu.
 • Nyní stiskněte tlačítko „Více“, které se zobrazí jako tři tečky v pravém dolním rohu.
 • Nyní stiskněte tlačítko „Nastavení
 • Poté stiskněte tlačítko „General“.
 • Přejděte dolů a vyberte možnost Téma.
 • Zde vyberte možnost Tmavý a povolte tmavý režim v aplikaci Google.

  Má systém Android tmavý režim v aplikaci TikTok ?

  V době psaní článku, květen 2021, TikTok zatím neuvolnil tmavý režim v aplikaci pro zařízení se systémem Android. I když ji budete hledat na internetu, nezískáte žádné informace o existenci takové funkce.

  Systém Android zatím neobdržel oficiální aktualizaci včetně tmavého režimu Snapchatu, ale existuje i jiný způsob, jak získat tmavý režim pro Snapchat v zařízení se systémem Android. To zahrnuje povolení režimu pro vývojáře a použití nastavení „vynutit“ tmavý režim na Snapchat.