Kolik stojí aktivační klíč systému Windows 10 ?

Kolik stojí aktivační klíč systému Windows 10 ?

Společnost Microsoft si účtuje nejvíce za klíče k systému Windows 10. Windows 10 Home stojí 139 dolarů (119,99 GBP / 225 USD), zatímco Pro stojí 199,99 USD (219,99 GBP / 339 USD). Navzdory těmto vysokým cenám stále dostáváte stejný operační systém, jako kdybyste si ho koupili někde levněji, a stále je použitelný pouze pro jeden počítač.

Mohu si jen koupit klíč k produktu Windows 10 ?

Vždy si můžete zakoupit klíč Windows 10 Pro, který vám bude zaslán v potvrzovacím e-mailu. Poté můžete aktualizovat hodnoty klíče produktu.

Mohu aktivovat systém Windows 10 zdarma ?

Bez aktivačních nástrojů třetích stran můžete systém Windows 10 aktivovat zdarma pomocí nástroje CMD. Zde vám ukážeme, jak aktivovat systém Windows Enterprise Edition pomocí příkazu CMD. Krok 1. Stisknutím kláves Windows + R na klávesnici otevřete okno spouštění systému Windows.

V obchodě si můžete zakoupit oficiální licenci systému Windows, která aktivuje váš počítač. Verze Home systému Windows 10 stojí 120 dolarů, zatímco verze Pro 200 dolarů.

Fungují levné klíče Windows 10 ?

Tyto klíče nejsou legitimní

Jak všichni víme, neexistuje žádný způsob, jak legálně získat produktový klíč systému Windows za 12 dolarů. To prostě není možné. I když budete mít štěstí a váš nový klíč bude fungovat navždy, je nákup těchto klíčů neetický.

Kde mohu získat produktový klíč systému Windows 10 ?

Obecně platí, že pokud jste si zakoupili fyzickou kopii systému Windows, měl by být produktový klíč uveden na štítku nebo kartě uvnitř krabice, ve které je systém Windows dodáván. Pokud je v počítači předinstalován systém Windows, měl by se produktový klíč objevit na nálepce na vašem zařízení. Pokud jste ztratili klíč k produktu nebo jej nemůžete najít, kontaktujte výrobce.

Jak aktivovat systém Windows 10 bez produktového klíče ?

5 způsobů aktivace systému Windows 10 bez produktových klíčů

  • Krok 1: Nejprve musíte získat přístup k nastavení systému Windows 10 nebo přistoupit ke Cortaně a zadat nastavení.
  • Krok 2: Otevřete nastavení a klikněte na Aktualizace a zabezpečení.
  • Krok 3: V pravé části okna klikněte na Aktivace.