Jak zobrazit složku s obrázky ve Windows 7 ?

Umístění složky Obrázky v systému Windows 7 ?

Uživatelé systému Windows 7, 8 a 10

V nabídce Start nebo na úvodní obrazovce zadejte do textového pole Hledat obrázky a ve výsledcích hledání klikněte na možnost Obrázky.

Kde jsou mé složky s fotografiemi ?

Může se nacházet ve složkách vašeho zařízení.

 • V telefonu nebo tabletu se systémem Android otevřete aplikaci Fotky Google .
 • V dolní části stiskněte tlačítko Knihovna.
 • V části „Fotografie v zařízení“ zkontrolujte složky v zařízení.

Proč se mé fotografie nezobrazují ve složce ?

Nejprve otevřete Průzkumníka Windows, klikněte na Zobrazit, pak na Možnosti a Změnit možnosti složky a hledání. Pak klikněte na kartu Zobrazení a zrušte zaškrtnutí políčka Vždy zobrazovat ikony, nikdy ne miniatury. Jakmile se zbavíte tohoto zaškrtnutí, měly by se vám zobrazit náhledy všech vašich fotografií, videí a dokonce i dokumentů.

Chcete-li najít všechny obrázky v počítači, přejděte do Průzkumníka Windows a přejděte do kořenového adresáře jednotky C:, stiskněte klávesu F3 nebo klikněte na tlačítko Hledat a zadejte druh:=Obrázek a stiskněte klávesu Enter. Můj počítač. Tento software indexuje vše na všech discích. To vám umožní najít jakýkoli soubor v počítači a zobrazit okamžité výsledky.

Jak obnovit složku Obrázky ve Windows 7 ?

Klikněte pravým tlačítkem myši na novou složku Moje obrázky a vyberte možnost Vlastnosti. Přejděte na kartu Přizpůsobit a v části Obrázky složek vyberte možnost Obnovit výchozí nastavení, stiskněte tlačítko Použít a potom tlačítko OK .

Jak najít složku s dokumenty ?

Chcete-li obnovit soubor nebo složku, které byly odstraněny nebo přejmenovány, postupujte takto:

 • Kliknutím na ikonu Počítač na ploše ji otevřete.
 • Přejděte do složky, která obsahovala soubor nebo složku, klikněte na ni pravým tlačítkem myši a potom klikněte na příkaz Obnovit předchozí verze.

  Zmizení fotografií mohlo být způsobeno pádem aplikace nebo poškozeným formulářem média. Nicméně stále existuje malá šance, že fotografie někde v telefonu jsou, jen je nemůžete najít. Doporučil bych vám zkontrolovat úložiště v „Péči o zařízení“ a zjistit, zda aplikace Galerie využívá hodně úložiště.

  Skryté soubory lze zobrazit ve Správci souborů > kliknutím na Menu > Nastavení. Nyní přejděte na možnost Upřesnit a povolte možnost „Zobrazit skryté soubory“. Nyní máte přístup k souborům, které byly dříve skryté.

  Jak opravit obrázky, které se nezobrazují ?

  Obrázky se nenačítají

  • Krok 1: Vyzkoušejte režim soukromého prohlížení. Přečtěte si, jak používat režim soukromého prohlížení v prohlížečích Chrome, Internet Explorer, Firefox nebo Safari. ..
  • Krok 2: Vymazání mezipaměti a souborů cookie. Zjistěte, jak vymazat mezipaměť a soubory cookie v prohlížečích Chrome, Internet Explorer, Firefox nebo Safari.
  • Krok 3: Zakázat všechny panely nástrojů a rozšíření. ..
  • Krok 4: Povolení JavaScriptu.

  Proč se mi nezobrazují miniatury ?

  Pokud se v tomto případě náhledy ve Windows 10 stále nezobrazují, je pravděpodobné, že někdo nebo něco udělalo chybu v nastavení složek. … Klepnutím na Možnosti otevřete možnosti složky. Klikněte na kartu Zobrazení. Ujistěte se, že jste zrušili zaškrtnutí možnosti Vždy zobrazovat ikony, nikdy ne miniatury.

  Jak najít skryté obrázky v počítači ?

  Windows 7

 • Vyberte tlačítko Start a potom Ovládací panely > Vzhled a přizpůsobení.
 • Vyberte možnost Možnosti složky a potom kartu Zobrazení.
 • V části Rozšířená nastavení vyberte možnost Zobrazit skryté soubory, složky a jednotky a poté vyberte možnost OK.