Jak zobrazit skupinové zprávy v systému Android ?

Skupinové zprávy umožňují odeslat jednu textovou zprávu (MMS) na více čísel a zobrazit odpovědi v jedné konverzaci. Chcete-li povolit skupinové zprávy, otevřete Kontakty+nastavení >> zprávy >> zaškrtněte políčko skupinové zprávy.

Proč se mi v systému Android nezobrazují skupinové zprávy? ?

Android. Přejděte na hlavní obrazovku aplikace pro zasílání zpráv a stiskněte ikonu nabídky nebo tlačítko nabídky (ve spodní části telefonu); poté stiskněte možnost Nastavení. Pokud se skupinové zprávy nenacházejí v této první nabídce, mohou se nacházet v nabídce Nabídky SMS nebo MMS. … V části Skupinové zprávy povolte MMS.

Proč nemohu zobrazit všechny zprávy ve skupinové SMS zprávě? ?

Pokud máte systém Android, zkontrolujte, zda nastavení umožňuje seskupovat zprávy. Ujistěte se, že jsou povoleny pomocí : Otevřete Zprávy > stiskněte 3 tečky > Nastavení > Další nastavení > Multimediální zprávy > Zkontrolovat skupinu konverzace jsou povoleny.

Postup

 • Ve skupinovém vlákně stiskněte tlačítko Možnosti (tři svislé tečky v pravém horním rohu)
 • Klepněte na Podrobnosti o skupině nebo Lidé a možnosti.
 • Na této obrazovce se zobrazí osoby v této konverzaci a čísla přidružená k jednotlivým kontaktům.

  Proč nefunguje moje MMS v systému Android ?

  Pokud nemůžete odesílat nebo přijímat zprávy MMS, zkontrolujte síťové připojení telefonu se systémem Android. … Otevřete nastavení telefonu a stiskněte „Nastavení bezdrátové sítě a sítě.  „Stiskněte tlačítko „Mobilní sítě“ a potvrďte, že je aktivováno. Pokud ne, povolte ji a zkuste odeslat zprávu MMS.

  Lze odesílat SMS, ale ne přijímat Android ?

  Aktualizace oblíbené aplikace SMS. Aktualizace často řeší nejasné problémy nebo chyby, které mohou bránit odesílání textů. Vyprázdnění mezipaměti textové aplikace. Poté restartujte telefon a znovu spusťte aplikaci.

  Proč nejsou doručovány mé skupinové zprávy SMS? ?

  Chcete-li povolit skupinové zprávy, otevřete nastavení aplikace Kontakty+ >> zprávy >> zaškrtněte políčko skupinové zprávy. Poté se ujistěte, že se vaše vlastní číslo správně zobrazuje v nastavení MMS (v části skupinové zprávy) pod číslem zařízení.

  Jak opravit skupinové zprávy v systému Android ?

  Řešení tohoto problému je jednoduché:

 • Otevřené zprávy.
 • Klikněte na tři tečky vpravo nahoře (na hlavní stránce, kde jsou zobrazeny všechny konverzace)
 • Vyberte možnost Nastavení a poté Pokročilé.
 • Horní položka v nabídce Upřesnit je chování skupinové zprávy. Klepněte na něj a nahraďte jej textem „Odeslat odpověď MMS všem příjemcům (skupinová MMS)“.