Jak získat přístup k obrázkům z fotobudky v počítači Mac

Photo Booth je předinstalovaná aplikace pro fotografování ve všech počítačích Mac a není to běžná aplikace pro pořizování fotografií. Aplikace umožňuje pořizovat zábavné fotografie s nahranými efekty, jako je proměna obličeje ve veverku.

Přestože jste s aplikací Photo Booth pořídili mnoho fotografií, možná jste si všimli, že aplikace neumisťuje pořízené fotografie do vhodného úložiště, například na plochu. Obrázky se ukládají do tajného umístění v Macu a lze je zobrazit pouze pomocí samotné aplikace.

Pomocí níže popsaného postupu byste však měli mít přístup k fotografiím pořízeným pomocí aplikace Photo Booth stejně jako k jakémukoli jinému běžnému souboru v počítači Mac.

Přístup k obrázkům z fotobudky v počítači Mac

K zobrazení obrázků z fotobudky potřebujete pouze Finder.

1. Spusťte Finder, přejděte do uživatelského adresáře a otevřete složku s názvem „Obrázky“.

2. Po otevření složky Obrázky byste měli vidět soubor knihovny s názvem „Knihovna Photo Booth“. Kliknutím pravým tlačítkem myši na soubor a výběrem možnosti „Zobrazit obsah balíčku“ získáte přístup k obsahu tohoto souboru.

3. Když se zobrazí obsah balíčku, uvidíte složku s názvem „Obrázky“. Otevřete ji dvojitým kliknutím. Toto je složka, která obsahuje obrázky z fotobudky.

4. Nyní byste měli být schopni zobrazit všechny fotografie, které jste pořídili pomocí aplikace Photo Booth v počítači Mac. Tyto obrázky jsou jako běžné soubory, takže můžete provádět operace se soubory, jako je kopírování nebo mazání.

5. Ve skutečnosti existuje jednoduchý způsob přístupu k těmto obrázkům, který využívá funkci „Přejít do složky“.

Otevřete okno Finderu a výběrem možnosti „Go“ a následně „Go to Folder…“ spusťte panel Go to Folder.

Podobné články

  • Rychlá odpověď: Jak nainstalovat systém iOS 10 ?
  • Jak synchronizovat kontakty z iPhonu s Ubuntu One
  • Jak stáhnout Spotify v systému iOS ?

6. Po jeho spuštění zadejte následující cestu a kliknutím na tlačítko „Go“ získáte přístup k tomuto adresáři v počítači Mac.

Nezapomeňte nahradit „Mahesh“ uživatelským jménem, které používáte na Macu./Users/Mahesh/Photos/Knihovna fotobudek/Fotografie

7. Nyní byste se měli nacházet ve složce, kde jsou umístěny obrázky z fotobudky. Jedná se o stejnou složku, ke které jste získali přístup v kroku 4 této příručky.

Závěr

Takto snadno lze přistupovat k fotografiím pořízeným pomocí aplikace Photo Booth – úkol, který se dříve zdál obtížný, je nyní mnohem snazší, a to vše díky aplikaci Finder a jejím úžasným funkcím.

Dejte nám vědět, zda vám to pomohlo!

Je tento článek užitečný ? Ano Ne