Jak zapnout systém Android bez tlačítka napájení nebo tlačítka hlasitosti ?

Jak zapnu telefon, když je tlačítko napájení poškozené? ?

Tlačítko hlasitosti

Ujistěte se, že je baterie telefonu dostatečně nabitá, aby mohl telefon skutečně fungovat. Podržte stisknutou klávesu pro snížení hlasitosti a připojte telefon kabelem USB k počítači. Podržte tlačítko hlasitosti, dokud se nezobrazí nabídka Start. Pomocí tlačítek hlasitosti vyberte možnost „Start“ a telefon se zapne.

Jak zapnout Samsung, když je tlačítko napájení poškozené ?

Tlačítko napájení na tlačítko hlasitosti

Jak už název napovídá, jednoduše nahrazuje činnost tlačítka napájení zařízení tlačítkem hlasitosti. Ke spuštění nebo zapnutí/vypnutí obrazovky můžete použít tlačítko hlasitosti na zařízení. To vám umožní restartovat systém Android bez tlačítka napájení.

Stiskněte a podržte současně tlačítko napájení a tlačítko Domů na zařízení, dokud se neobjeví nová obrazovka. Po jeho zobrazení uvolněte obě tlačítka a znovu stiskněte tlačítko napájení. Nyní stiskněte a podržte tlačítko Domů.

Jak zapnout obrazovku bez tlačítka napájení ?

Nejběžnější je gesto dvojitého klepnutí pro probuzení. Je k dispozici na telefonech od společností Google, OnePlus, Xiaomi, Samsung atd. Zkratka umožňuje probudit telefon dvojím stisknutím obrazovky. Další gesto, které můžete zkontrolovat, je Dvojitým klepnutím zamknout.

Kolik stojí oprava tlačítka napájení?

Oprava stojí asi 50-60 USD za tlačítko napájení.

Co dělat, když nefunguje tlačítko napájení ?

Restartování telefonu

Restartování by bylo užitečné, pokud důvodem nereagování tlačítka napájení je problém se softwarem nebo aplikací. Při restartování zařízení to pomůže restartovat všechny aplikace. U telefonů se systémem Android lze restartovat současným stisknutím tlačítka Domů, tlačítka hlasitosti a tlačítka napájení.

Téměř všechny telefony se systémem Android mají naprogramovanou funkci zapnutí/vypnutí přímo v nastavení. Pokud tedy chcete zapnout telefon bez použití tlačítka napájení, přejděte do Nastavení> Zpřístupnění> Naplánované zapnutí/vypnutí (nastavení se může lišit podle zařízení).

Jak restartuji telefon bez tlačítka napájení a tlačítka hlasitosti ?

Jak restartovat telefon bez tlačítka napájení

 • Připojte telefon k napájecímu zdroji nebo nabíječce USB. ..
 • Vstupte do režimu obnovení a restartujte telefon. ..
 • Dvakrát stiskněte pro probuzení“ a „Dvakrát stiskněte pro uspání“. ..
 • Plánované zapnutí/vypnutí. ..
 • Použití tlačítka napájení na tlačítko hlasitosti. ..
 • Vyhledání profesionálního poskytovatele oprav telefonů.

  9krát. 2020 .

  Jak opravit tlačítko hlasitosti v systému Android ?

  Přejděte do nabídky Nastavení >> Zpřístupnění >> Zpřístupnění. Některé aplikace byly vytvořeny tak, aby prakticky nahradily knoflík hlasitosti. Aplikaci virtuálního knoflíku hlasitosti si můžete stáhnout z Obchodu Play. Stačí přejít do Obchodu Play a vyhledat tlačítko hlasitosti, stáhnout a nainstalovat aplikaci, která vyhovuje vašim potřebám.

  Jak spustit obnovení bez tlačítka hlasitosti ?

  Připojení systému Android k počítači. Povolte ladění adb a otevřete příkazový řádek v počítači. Zadejte „adb devices“ bez qoutes a enter a poté zadejte „adb reboot recovery“ a enter. Tyto příkazy spustí systém Android v režimu obnovení.

  Kroky k probuzení obrazovky telefonu Android pomocí tlačítek hlasitosti

 • Jako první krok si stáhněte a nainstalujte tuto aplikaci Volume Key Unlocker z Obchodu Play.
 • Po otevření této aplikace klikněte na možnost Enable Volume Power, což je první možnost v této aplikaci, a povolte tuto možnost v aplikaci.