Jak povolit hlasového asistenta v systému Android ?

Jak aktivovat službu Google Voice ?

Povolení hlasového vyhledávání

 • V telefonu nebo tabletu se systémem Android otevřete aplikaci Google .
 • Vpravo dole klepněte na možnost Další nastavení. Hlas.
 • V části Ok Google klepněte na možnost Hlasová shoda.
 • Povolení funkce Ok Google.

  Jak povolit hlasové ovládání v systému Android ?

  Použití klávesnice Google™/Gboard

 • Na domovské obrazovce přejděte na ikonu Aplikace > Nastavení a klepněte na položku „Jazyk a zadávání“ nebo „Jazyk a klávesnice“. ..
 • Na klávesnici na obrazovce stiskněte klávesnici Google/Gboard. ..
 • Stiskněte tlačítko Předvolby.
 • Stisknutím tlačítka Hlasový vstup zapnete nebo vypnete .

  Kde je nastavení mého hlasového asistenta ?

  Asistent Google na hlasitém odposlechu nebo chytré obrazovce

  • V telefonu nebo tabletu se systémem Android otevřete aplikaci Google Home .
  • V pravém horním rohu klepněte na profilový obrázek nebo na počáteční písmeno. Nastavení průvodce.
  • V části „Všechna nastavení“ klepněte na položku Hlasový asistent.
  • Zvolte si hlas.

  Pokud váš Asistent Google nefunguje nebo nereaguje na „Ok Google“ na vašem zařízení se systémem Android, zkontrolujte, zda jsou povoleny funkce Asistent Google, Hey Google a Voice Match: v telefonu nebo tabletu se systémem Android vyslovte „Ok Google, otevřete nastavení Asistenta.  „V části „Oblíbená nastavení“ klepněte na možnost Hlasová shoda. Aktivace služby Hey Google a konfigurace funkce Voice Match.

  Proč nemohu nakonfigurovat službu Google Voice ?

  Zkontrolujte, zda váš správce povolil funkci Voice pro váš účet a byla vám přidělena hlasová licence. Zkontrolujte připojení k internetu a ujistěte se, že máte přístup k dalším službám služby Google Workspace. Ujistěte se, že používáte podporovaný prohlížeč: Chrome.

  Je služba Google Voice pro osobní použití zdarma ?

  Google Voice je bezplatná služba která umožňuje sloučit více telefonních čísel do jednoho, ze kterého můžete volat nebo posílat textové zprávy. V počítači nebo mobilním zařízení si můžete nastavit účet Google Voice a ihned začít volat na domácí i mezinárodní linky nebo posílat textové zprávy.

  Co je hlasový asistent v zařízení Samsung ?

  (Pocket-lint) – Telefony Samsung se systémem Android jsou vybaveny vlastním hlasovým asistentem, který se nazývá Bixby, kromě podpory služby Google Assistant. Bixby je pokusem společnosti Samsung vyrovnat se Siri, Asistentovi Google a Amazon Alexa.

  Pokud váš Asistent Google nefunguje nebo nereaguje na „Ok Google“ na vašem zařízení se systémem Android, zkontrolujte, zda jsou povoleny funkce Asistent Google, Hey Google a Voice Match: v telefonu nebo tabletu se systémem Android řekněte „Hey“ a poté „Hey Google“ Google, otevřete nastavení Asistenta.  „V části „Oblíbená nastavení“ klepněte na možnost Hlasová shoda. Aktivace služby Hey Google a nastavení funkce Voice Match.

  Může Asistent Google odemknout můj telefon? ?

  Chcete-li používat funkci hlasového odemykání Google, musíte mít v telefonu aplikaci Google Assistant. … Pokud si nejste jisti, zda je povolena, otevřete aplikaci Google a stiskněte tlačítko Více. Zvolte Nastavení > Asistent Google a zkontrolujte. Pokud máte starší verzi systému Android, Asistent Google je poskytován prostřednictvím automatické aktualizace.

  Poslouchá ještě Asistent Google? ?

  Chcete-li aktivovat hlasového asistenta v telefonu se systémem Android, stačí říct při probuzení slova „OK Google“ nebo „Hey Google“. Telefon bude používat pouze zvuk začínající slovem probuzení nebo těsně před ním a končící po dokončení příkazu. … Jakmile to uděláte, Google už nebude poslouchat váš hlas.