Jak povolit externí reproduktory v systému Windows 10 ?

Na pracovní ploše klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu Reproduktor na hlavním panelu a vyberte možnost Zařízení pro přehrávání. Zobrazí se okno Zvuk. Klikněte (ne dvakrát) na ikonu reproduktoru a potom klikněte na tlačítko Configure. Klikněte na ikonu reproduktoru se zeleným zaškrtnutím, protože to je zařízení, které počítač používá k přehrávání zvuku.

Proč nefungují mé externí reproduktory? ?

Zkontrolujte, zda je externí reproduktor nastaven na výchozí výstup. Ujistěte se, že je externí reproduktor zapnutý a kabely jsou správně připojené. Připojte externí reproduktor/sluchátka k jinému zařízení a zkontrolujte zvuk. Otestujte hardware počítače.

Proč v mém počítači nefungují externí reproduktory? ?

Restartujte počítač. Pomocí ikony reproduktoru na hlavním panelu zkontrolujte, zda není zvuk ztlumen a zda je povolen. Ujistěte se, že počítač není ztlumen hardwarově, například pomocí speciálního tlačítka pro ztlumení zvuku na notebooku nebo klávesnici. … U stolních systémů s reproduktory připojenými do 3,5mm konektoru zkuste použít reproduktor USB nebo náhlavní soupravu USB.

Konfigurace reproduktorů systému Windows

 • Otevřete ovládací panel.
 • V okně Ovládací panely vyberte možnost Hardware a zvuk nebo Zvuk.
 • V systému Windows XP a starších verzích klikněte na možnost Spravovat zvuková zařízení v části Zvuk.
 • Na kartě Přehrávání vyberte reproduktory a klikněte na tlačítko Konfigurovat.

  30 dní. 2020 .

  Jak nastavit výchozí externí reproduktory ?

  V okně „Nastavení“ vyberte možnost „Systém“. V postranním panelu okna klikněte na možnost „Zvuk“. Na obrazovce „Zvuk“ vyhledejte oddíl „Výstup“. V rozevírací nabídce „Choose your output device“ (Zvolte výstupní zařízení) klikněte na reproduktory, které chcete používat ve výchozím nastavení.

  Proč mi ve Windows 10 nefungují externí reproduktory? ?

  Nejprve zkontrolujte, zda je hlasitost snížena nebo vypnuta. Pokud jste nedávno upgradovali na systém Windows 10, váš starý zvukový ovladač nemusí být kompatibilní. Problém může vyřešit odinstalování a opětovná instalace zvukového zařízení. … Můžete také zkontrolovat službu Windows Update a vyhledat nejnovější ovladače pro zvukovou kartu.

  Když připojím reproduktory, není slyšet žádný zvuk ?

  Nesprávné nastavení zvuku v počítači může také způsobit, že se reproduktory připojí, ale nebudou hrát. … (Pokud v kontextové nabídce pravého tlačítka myši nejsou žádná přehrávací zařízení, klikněte na položku Zvuky). Na kartě Přehrávání klikněte pravým tlačítkem myši na libovolnou prázdnou oblast a zaškrtněte políčka Zobrazit zakázaná zařízení a Zobrazit odpojená zařízení.

  Jak připojit externí reproduktory k počítači ?

 • Vyhledejte konektory zvukové karty v počítači. ..
 • V případě potřeby zapojte jeden reproduktor do druhého. ..
 • Zapojte kabel reproduktoru do zelené zásuvky „Line-out“ na stolním počítači. ..
 • Zapojte napájecí kabel reproduktorů do elektrické zásuvky a zapněte reproduktory.