Jak povolit DirectPlay v systému Windows 7 ?

Povolení DirectPlay: přejděte do ovládacích panelů, odinstalujte program a povolte nebo zakažte funkce systému Windows. Po otevření nového okna klikněte na položku Legacy Components, rozbalte ji, zaškrtněte DirectPlay a klikněte na tlačítko ok. restartovat systém.

Systém Windows 7 má DirectPlay ?

Ano, máte pravdu Microsoft DirectPlay je zastaralý. Další informace naleznete na tomto odkazu. Protože chcete DirectPlay ve Windows 7 povolit, doporučujeme vám, abyste svůj dotaz položili na našem fóru MSDN. Jedná se o síť vývojářů, kteří vám mohou poskytnout nejlepší řešení vašeho problému.

Jak povolit DirectPlay ?

– Stiskněte tlačítko Klávesa Windows (mezi klávesami Ctrl a Alt) a klávesu R současně. – Do pole Otevřít zadejte příkaz Ovládací panely a klikněte na tlačítko OK. – Pak vyberte Programy. – Nakonec klikněte na možnost Povolit nebo zakázat funkce systému Windows a v tomto novém okně povolte funkci DirectPlay.

Jak stáhnout DirectPlay ?

Stáhněte si aplikaci Directplay podle následujících kroků.

  • Otevřete Spustit (WinKey + R)> zadejte „Ovládací panely“> klikněte na OK> Programy a funkce / Odinstalovat program.
  • V pravém postranním panelu klikněte na „Povolit nebo zakázat funkce systému Windows“ > dvakrát klikněte na Starší součásti > zkontrolujte DirectPlay > restartujte počítač, aby se dokončilo přímé stahování.