Jak přidat poslední soubory pro rychlý přístup v systému Windows 10 ?

Nebo klikněte pravým tlačítkem myši na položku Poslední složky v části Časté složky ve složce Rychlý přístup.

Přidání posledních položek do Rychlého přístupu ve Windows 10 ?

Jak přidat poslední položky do levého podokna Průzkumníka souborů ve Windows 10

 • Složka Poslední položky se otevře v Průzkumníku souborů: stisknutím klávesové zkratky Alt + Up získáte přístup k nadřazené složce „Poslední položky“ v Průzkumníku souborů.
 • Klikněte pravým tlačítkem myši na složku Poslední položky a z kontextové nabídky vyberte možnost Připnout k Rychlému přístupu.

  9. dubna. 2015 г.

  Jak přidat poslední dokumenty do rychlého přístupu ?

  Metoda 3: Přidání posledních položek do nabídky rychlého přístupu

  Dalším možným místem pro přidání položky pro poslední položky je nabídka Rychlý přístup (také nazývaná nabídka Rozšířený uživatel). Toto je nabídka otevřená klávesovou zkratkou Windows Key+X. Použijte cestu: %AppData%MicrosoftWindowsRecent

  1) Otevřete Průzkumníka souborů. 2) Klikněte na kartu Zobrazení v okně. 3) Klikněte na Možnosti a změňte možnosti složky. 4) V části Soukromí zaškrtněte políčko zobrazující poslední složky a zrušte zaškrtnutí políčka Časté složky.

  Proč Rychlý přístup nezobrazuje poslední dokumenty ?

  Klikněte levým tlačítkem myši nebo stiskněte kartu „Obecné“ v horní části okna „Možnosti složky“. Na kartě Obecné vyhledejte v dolní části okna téma „Ochrana osobních údajů“. Zrušte zaškrtnutí políčka vedle zobrazené funkce „Zobrazit nedávno použité soubory v Rychlém přístupu:“.

  Jak přidat nebo odebrat poslední soubory z Rychlého přístupu ve Windows 10 ?

  Klikněte na tlačítko Start a zadejte: file explorer options a stiskněte klávesu Enter nebo klikněte na možnost v horní části výsledků hledání. Nyní se v části Soukromí ujistěte, že jsou zaškrtnuta obě políčka pro nedávno použité soubory a složky v Rychlém přístupu, a klikněte na tlačítko Vymazat. Je to tohle.

  Mohu soubor připnout pro rychlý přístup ?

  Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte možnost Připnout k Rychlému přístupu. Zrušte připnutí, když už ho nepotřebujete. Pokud chcete zobrazit pouze připnuté složky, můžete vypnout nedávné soubory nebo časté složky.

  Jak najít nedávno otevřené soubory ?

  Nedávno zobrazené soubory

 • Stiskněte klávesu „Windows-R“.
 • Do pole pro spuštění zadejte „recent“ a stiskněte „Enter“, čímž otevřete seznam naposledy navštívených souborů.
 • zobrazení nedávno otevřených souborů jiných uživatelů na stejném počítači kliknutím na panel umístění v Průzkumníku souborů a nahrazením jména aktuálního uživatele jménem jiného uživatele.