Jak přidat kontakty ve Skypu Windows 10 ?

V aplikaci Skype pro Windows 10, Windows 8 najdete ve spodní nabídce tlačítko „Přidat kontakt“.

Chcete-li se dostat do této nabídky, musíte kliknout pravým tlačítkem myši, pokud používáte počítač, nebo ji vyvolat přetažením ze spodní části obrazovky.

Kliknutím na tlačítko se otevře vyhledávací okno.

Chcete-li vyhledávat v adresáři Skype, zadejte do pole Hledat jméno nebo e-mailovou adresu osoby, kterou chcete přidat, a klikněte na tlačítko Hledat Skype. Když se kontakt zobrazí, vyberte jej, klikněte na tlačítko Přidat ke kontaktům a poté pošlete kontaktovi zprávu, aby žádost přijal. Jakmile souhlasí, můžete zahájit chat.

Jak přidávat lidi do nového Skypu ?

Jak najít nové kontakty ve Skypu v počítači ?

  • Vyberte možnost Vyhledat Skype.
  • Zadejte jméno, Skype jméno nebo e-mail osoby, se kterou chcete mluvit.
  • Z výsledků vyhledávání vyberte svého přítele a budete přesměrováni do okna chatu.
  • Zadejte zprávu a vyberte tlačítko Odeslat.

V aplikaci Skype pro Windows 10, Windows 8 najdete ve spodní nabídce tlačítko „Přidat kontakt“. Chcete-li se dostat do této nabídky, musíte kliknout pravým tlačítkem myši, pokud používáte počítač, nebo ji vyvolat tažením ze spodní části obrazovky. Po kliknutí na tlačítko se otevře vyhledávací okno.

Jak najít ID Skype ve Windows 10 ?

-klikněte na ikonu svého profilu v levém dolním rohu okna aplikace Skype pro Windows 10. -Vaše jméno Skype se zobrazuje ve vašem profilu. -Klepněte na kartu Moje informace a pod celým jménem se zobrazí vaše jméno ve Skypu psané malými písmeny. -klikněte na svůj profilový obrázek v levém horním rohu obrazovky.

Fotografie v článku „Flickr“ https://www.flickr.com/photos/philwolff/4582276033

V aplikaci Skype pro Windows 10, Windows 8 najdete ve spodní nabídce tlačítko „Přidat kontakt“.

Chcete-li se dostat do této nabídky, musíte kliknout pravým tlačítkem myši, pokud používáte počítač, nebo ji vyvolat tažením ze spodní části obrazovky.

Po kliknutí na tlačítko se otevře okno pro vyhledávání.

Chcete-li vyhledávat v adresáři Skype, zadejte do pole Hledat jméno nebo e-mailovou adresu osoby, kterou chcete přidat, a klikněte na tlačítko Hledat Skype. Když se kontakt zobrazí, vyberte jej, klikněte na Přidat ke kontaktům a odešlete kontaktu zprávu, aby žádost přijal. Jakmile souhlasí, můžete zahájit chat.

Jak přidávat lidi do nového Skypu ?

Jak najít nové kontakty ve Skypu v počítači ?

  • Vyberte možnost Najít Skype.
  • Zadejte jméno, jméno Skype nebo e-mail osoby, se kterou chcete chatovat.
  • Ve výsledcích vyhledávání vyberte svého přítele a budete přesměrováni do okna chatu.
  • Zadejte zprávu a vyberte tlačítko Odeslat.

V aplikaci Skype pro Windows 10, Windows 8 najdete ve spodní nabídce tlačítko „Přidat kontakt“. Chcete-li se dostat do této nabídky, musíte kliknout pravým tlačítkem myši, pokud používáte počítač, nebo ji vyvolat přetažením ze spodní části obrazovky. Kliknutím na tlačítko se otevře vyhledávací okno.

Jak najít ID Skype ve Windows 10 ?

-klikněte na ikonu svého profilu v levém dolním rohu okna aplikace Skype pro Windows 10. -Vaše jméno Skype se zobrazí ve vašem profilu. -Klepněte na kartu Moje informace a pod celým jménem se zobrazí vaše jméno ve Skypu psané malými písmeny. -klikněte na svůj profilový obrázek v levém horním rohu obrazovky.

Fotografie v článku „Flickr“ https://www.flickr.com/photos/philwolff/4582276033