Jak odstranit symboly odstavce v aplikaci Outlook

Formátovací značky, jako je symbol odstavce, mohou být užitečné pro kontrolu rozvržení e-mailu, zda neobsahuje chyby nebo chyby v designu, ale mohou být také otravné, když chcete pouze napsat e-mail v aplikaci Outlook a odeslat jej.

Naštěstí je aktivace symbolu a odstavce poměrně jednoduchá a zabere méně než minutu bez ohledu na to, jakou verzi aplikace Outlook používáte.

Pokyny v tomto článku platí pro aplikace Outlook 2019, Outlook 2016, Outlook 2013, Outlook 2010 a Outlook pro Microsoft 365.

Jak se zbavit symbolu odstavce v aplikaci Outlook

Symbol odstavce a další formátovací značky jsou základní vizuální pomůcky, které mají ukázat, kde došlo ke speciálnímu formátování. Symbol odstavce vypadá jako obrácené velké P a objeví se, když někdo stiskne tlačítko Vstupte na při psaní e-mailu v aplikaci Outlook.

Skrytí formátovacích značek nezruší samotné formátování, ale zneviditelní je, abyste se mohli soustředit na text a nebyli rozptylováni různými symboly.

Zakázáním symbolu odstavce se tento symbol skryje ve všech budoucích e-mailech. Pokud ji poté znovu aktivujete, bude viditelná ve všech e-mailech, které později v aplikaci Outlook vytvoříte.

 • Otevřete aplikaci Outlook v počítači.

 • Vyberte Nový e-mail v levém horním rohu obrazovky a začněte psát zprávu.

 • Zadejte náhradní text do těla nového e-mailu.

 • Vyberte Formát textu v horní nabídce.

 • V části Odstavec vyberte symbol odstavcekterý vypadá jako obrácený tvar P.

 • Všechny formátovací značky, včetně symbolu odstavce, budou nyní neviditelné. Pokud chcete povolit formátovací značky, zopakujte tyto kroky a znovu vyberte symbol odstavce.

  Formátovací značky slouží pouze pro vaši informaci. Příjemci vašich e-mailů v aplikaci Outlook je uvidí pouze v případě, že je tato možnost povolena v jejich vlastní verzi aplikace Outlook. Před odesláním e-mailu je nemusíte skrývat.

  Odstranění značek odstavců v aplikaci Outlook pomocí klávesové zkratky

  Pokud dáváte přednost používání klávesových zkratek k provádění úkolů v systému Windows 10 nebo pokud chcete jen vypnout formátovací značky v aplikaci Outlook za běhu, aniž byste museli procházet nabídkami, můžete také odstranit nebo přidat značku odstavce a další formátovací symboly stisknutím tlačítka CtrlSměna* současně.Podobné články

  • Změna pořadí řazení v dialogovém okně pro výběr názvu aplikace Outlook
  • Jak používat operátory vyhledávání aplikace Outlook.com
  • Jak vyhledávat ve zprávě v aplikaci Outlook

  Hvězdička musí být ta, která je na číselné řadě klávesnice. Na většině anglicky psaných klávesnic se hvězdička nachází na klávese 8. Pokud tomu tak není, stiskněte číselnou klávesu, na které se nachází.

  Jsou v aplikacích Windows 10 Mail a Outlook Mobile symboly odstavců? ?

  Aplikace Pošta systému Windows 10 je sice vytvořena společností Microsoft a může se připojit k účtům aplikace Outlook a číst a psát e-maily, ale technicky se nejedná o aplikaci aplikace Outlook. Z tohoto důvodu postrádá aplikace Mail ve Windows 10 několik pokročilých funkcí, včetně možnosti zobrazit formátovací značky.

  Oficiální aplikace Office pro iOS a Android jsou, jak název napovídá, aplikace aplikace Outlook, ale také nemají možnost zobrazovat formátovací značky.