Jak nahrávat obrazovku v systému iOS ?

Jak mohu nahrávat obrazovku na iPhonu ?

Nahrávání obrazovky iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

 • V systému iOS 14 nebo novějším přejděte do Nastavení > Ovládací centrum a klepněte na Další ovládací prvky (nebo klepněte na Přizpůsobit ovládací prvky, pokud máte iOS 13 nebo starší) a potom klepněte na tlačítko Přidat vedle položky Nahrávání obrazovky.
 • Otevřete Ovládací centrum na iPhonu nebo iPodu touch nebo na iPadu.
 • Dotkněte se šedého tlačítka Uložit a podržte je.

  26 нв. 2021 .

  Má iPhone vestavěný záznamník obrazovky ?

  Nahrávání obrazovky je v iPhonu zabudováno, ale abyste jej mohli používat, musíte nejprve zkontrolovat, zda je v ovládacím centru tlačítko pro nahrávání obrazovky. … Klepněte na „Ovládací centrum“ Klepněte na „Přizpůsobit ovládací prvky“

  Jak povolit nahrávání obrazovky ?

  Záznamník obrazovky Android 10

  Posunutím panelu oznámení v horní části obrazovky dolů zobrazíte možnosti rychlého nastavení. Stiskněte ikonu záznamníku obrazovky a nechte zařízení nahrávat obrazovku. Poté můžete začít nahrávat; po skončení klepněte na stop a uložte video do galerie telefonu.

  Proč nemohu nahrávat obrazovku na iPhonu ?

  Zkontrolujte omezení a znovu otevřete záznamník obrazovky. … Pro iOS 11 nebo starší: přejděte do Nastavení > Obecné > Omezení > Game Center a vypněte nahrávání mimo obrazovku, restartujte zařízení a znovu jej zapněte. Někdy to může problém vyřešit. Nahrávání obrazovky nezačne jen tak blikat.

  Jak dlouho můžete nahrávat obrazovku na iPhonu ?

  Pokud vím, není časově omezeno, jak dlouho můžete obrazovku ukládat. Jediným omezením je množství volného místa na pevném disku iPhonu. Uvědomte si, že během velmi dlouhých záznamů se může nahrávání videa náhodně zastavit.

  Jak nahrávat obrazovku se zvukem ?

  Možnost 1: ShareX – open source záznamník obrazovky, který odvede svou práci

 • Krok 1: Stáhněte a nainstalujte ShareX.
 • Krok 2: Spuštění aplikace.
 • Krok 3: Nahrajte zvuk počítače a mikrofonu. ..
 • Krok 4: Výběr oblasti snímání videa. ..
 • Krok 5: Sdílení snímků obrazovky. ..
 • Krok 6: Správa snímků obrazovky.

  10. dubna. 2019 .

  Jak nahrávat obrazovku iPhonu pomocí interního zvukového safari ?

  Přejděte do prohlížeče Safari a klikněte na stránku, kterou chcete nahrát. Otevřete „Ovládací centrum“, stiskněte na chvíli tlačítko nahrávání, dokud se nezobrazí rozhraní „Nahrávání obrazovky“. Zvolte možnost „Record it ! Capture“, povolte „Audio Microphone“, pokud to potřebujete, a stiskněte „Start Broadcast“ pro spuštění a stiskněte červený pruh nahoře pro dokončení.

  Jak povolit nahrávání obrazovky v nastaveních iPhone ?

  Otevřete aplikaci Nastavení. Zvolte Ovládací centrum. Vyberte možnost „Přizpůsobit ovládací prvky. Stisknutím tlačítka + vedle položky „Nahrávání obrazovky“ ji přidáte do sekce „Zahrnout“.

  Proč nemohu nahrávat obrazovku iOS 14 ?

  Otevřít Čas u obrazovky > Omezení obsahu a soukromí. Omezení obsahu klepnutím. Posuňte se dolů. V části Game Center se ujistěte, že je nahrávání obrazovky nastaveno na možnost Povolit.

  Podobné položky

  • Kde jsou iTunes a App Store v iOS 14? ?
  • Zvládne iPhone iOS 13 ?
  • Jak používat zkratky Siri na hodinkách Apple Watch