Jak nahrávat Netflix v systému iOS 14 ?

Jak nahrávám Netflix na iPhonu ?

Krok 1 Otevřete webový seriál na Netflixu, který chcete nahrávat. Krok 2 Stáhněte ovládací centrum iPhonu a vyhledejte ikonu záznamníku obrazovky. Klikněte na něj a video se začne nahrávat.

Jak nahrávat v systému iOS 14 ?

Jak nahrávat obrazovku

 • V systému iOS 14 nebo novějším přejděte do Nastavení > Ovládací centrum a klepněte na Další ovládací prvky (nebo klepněte na Přizpůsobit ovládací prvky, pokud máte iOS 13 nebo starší) a potom klepněte na tlačítko Přidat vedle položky Nahrávání obrazovky.
 • Otevřete Ovládací centrum na iPhonu nebo iPodu touch nebo na iPadu.
 • Dotkněte se šedého tlačítka Nahrávání a podržte je.

  Umožňuje iOS 14 nahrávání obrazovky ?

  V systému iOS 14 nebo novějším přejděte do Nastavení > Ovládací centrum a klepněte na položku Další ovládací prvky (nebo klepněte na položku Přizpůsobit ovládací prvky, pokud máte iOS 13 nebo starší) a potom klepněte na položku Přidání tlačítka vedle záznamu obrazovky. Otevřete Ovládací centrum na iPhonu nebo iPodu touch nebo na iPadu. , pak klepněte na položku Micro.

  Chcete-li spustit nahrávání obrazovky služby Netflix, otevřete Položka nabídky Záznamník obrazovky pak klikněte na ikonu fotoaparátu. Nyní můžete zvolit úložiště, formát záznamu, snímkovou frekvenci a velikost obrazovky. Po dokončení nastavení klikněte na tlačítko Rec. Nahrávání můžete spustit a ukončit ručně.

  Je filtrování nahrávek Netflixu nezákonné? ?

  Promítání nahrávek na Netflixu je nezákonné protože porušujete ochranu proti kopírování. Pokud jednoduše zachytíte streamovaná videa Netflix pomocí softwaru pro nahrávání obrazovky, je to zcela legální.

  Mohu nahrávat obrazovku HBO Max ?

  Mohu nahrávat HBO Max ? Ano, Pokud máte software pro nahrávání obrazovky HBO Max, například Audials Movie, budete moci filtrovat videostreamy zaznamenané z HBO Max.

  Proč nemohu uložit obrazovku iOS 14? ?

  Záznam obrazovky iOS 15/14/13 bez zvuku

  Pokud se potýkáte s problémem nahrávání obrazovky iOS bez zvuku, zkontrolujte, zda jste nějakým způsobem nezakázali “ Zvuk mikrofonu“ . Pokud ano, klepnutím na prázdné bílé kolečko hlasový vstup povolíte, ale budete muset obrazovku nahrát znovu od začátku.

  Nahrávání obrazovky pomocí iPhonu 12 je po nastavení snadné vyžaduje vstup do aplikace Nastavení a přístup do řídicího centra ovládání mikrofonu.

  Mají všechny iPhony nahrávání obrazovky ?

  Nahrávání obrazovky je zabudováno v iPhonech, ale abyste ji mohli použít, musíte nejprve zkontrolovat, zda je v ovládacím centru tlačítko spořiče obrazovky. Chcete-li otevřít Ovládací centrum, přejeďte z pravého horního rohu dolů, pokud používáte iPhone X nebo novější, nebo nahoru, pokud máte iPhone 8 nebo starší.

  Kam jdou nahrávky obrazovky iOS 14 ?

  Po dokončení záznamu obrazovky se automaticky uloží do paměti telefonu. Zobrazí se zpráva „Nahrané video na obrazovce“ na fotografie“ v oznamovací liště. Stisknutím tohoto oznámení otevřete video. Nebo můžete záznam otevřít v aplikaci Fotografie a upravit jej.

  Lze na iPhonu nahrávat video s vypnutou obrazovkou? ?

  Stisknutím tlačítka zámku na horní straně iPhonu jej rozsvítíte, aniž byste jej zcela odemkli. Přejeďte prstem po ikoně fotoaparátu vpravo dole do poloviny výšky a nepouštějte ji. … Při vypnuté obrazovce iPhone nahrává video. Chcete-li ukončit nahrávání a uložit video, jednoduše odemkněte iPhone.

  Podobné položky

  • Jak opravit, že ve Windows 10 nejsou připojeny žádné reproduktory ani sluchátka? ?
  • Je vzdělávání v systému Windows 10 vhodné pro hry? ?
  • Jak vypnout telefon se systémem Android bez dotyku obrazovky ?