Jak nahrávat hlasové zprávy ze systému Android ?

Jak trvale nahrát hlasovou zprávu ?

Nahrávání hlasových zpráv na většině telefonů se systémem Android:

 • Otevřete aplikaci hlasové pošty.
 • Stiskněte nebo dlouze stiskněte zprávu, kterou chcete uložit.
 • V zobrazené nabídce stiskněte tlačítko „uložit“, „exportovat“ nebo „archivovat“.
 • Vyberte místo v úložišti telefonu, do kterého má být zpráva odeslána, a stiskněte tlačítko „OK“ nebo „Uložit“.

  Existuje aplikace pro nahrávání hlasových zpráv ?

  YouMail existuje už asi deset let a je to skvělá aplikace pro organizaci hlasové pošty. Nejenže můžete uložit až 100 hlasových zpráv najednou, ale můžete je také uspořádat do složek a v případě potřeby k nim přistupovat z počítače.

  Kde jsou v systému Android uloženy hlasové zprávy ?

  Nejjednodušší možnost: otevřete Aplikace Telefon > číselník > dlouhé stisknutí čísla 1. Pokud je povolena vizuální hlasová pošta, přejděte do nabídky Telefon > Vizuální hlasová pošta > Správa hlasové pošty. Můžete také použít aplikaci hlasové pošty třetí strany.

  Jak stahovat a nahrávat hlasové zprávy z telefonů se systémem Android

 • Otevřete aplikaci Hlasová schránka.
 • Stiskněte (nebo v některých případech stiskněte a podržte) zprávu, kterou chcete nahrát. ..
 • Klikněte na „Uložit“, „Uložit do telefonu“, „Archivovat“ nebo na jednu či více podobných možností.
 • Výběr místa uložení.
 • Uložení souboru.

  Jak dlouho lze uložit zprávu hlasové schránky ?

  Hlasová schránka pojme celkem 30 zpráv. Nové zprávy jsou uchovávány po dobu 14 až 30 dní, v závislosti na typu hlasové schránky. Pokud je během této doby nezaznamenáte, budou automaticky vymazány. Uložené zprávy se uchovávají po dobu 30 dnů, a pokud je během této doby neodstraníte, automaticky se vymažou.

  Má společnost Samsung aplikaci hlasové schránky ?

  Společnost Samsung Aplikace Visual Voicemail je předinstalována v telefonech se systémem Android. … Vyberte možnost Povolit zprávy SMS, telefon a kontakty. Přečtěte si podmínky pro vizuální hlasovou poštu a zvolte možnost Přijmout. Na obrazovce Vítejte ve službě Visual Voicemail vyberte možnost Pokračovat.

  Mohu ukládat hlasovou poštu do počítače? ?

  Nahrávání hlasových zpráv v systému Android
  Otevřít aplikace hlasové pošty. Klepněte na zprávu, kterou chcete uložit, nebo ji dlouze stiskněte. V zobrazené nabídce stiskněte tlačítko „record“, „export“ nebo „archive“. Vyberte místo v úložišti telefonu, kam má být zpráva odeslána, a stiskněte tlačítko „OK“ nebo „Uložit“.

  Existuje aplikace hlasové schránky pro systém Android? ?

  Ať už používáte iPhone nebo Android, hlas společnosti Google je nejlepší bezplatná aplikace pro vizuální hlasovou poštu, která je dnes k dispozici. Služba Google Voice vám poskytne vyhrazené bezplatné telefonní číslo, které můžete nastavit tak, aby vyzvánělo nebo nevyzvánělo na libovolném zařízení podle vašeho výběru.

  V aplikaci Dialpad přejděte do složky doručených zpráv a vyberte možnost „Hlasové zprávy“. Klepněte na rozevírací nabídku vedle hlasové schránky, kterou chcete přeposlat, a zadejte jméno nebo e-mailovou adresu osoby, které chcete hlasovou schránku přeposlat. Klikněte na “ Přeposlání zprávy.  „To je ono!

  Jsou v telefonu uloženy hlasové zprávy ?

  Hlasové zprávy se v zásadě dělí na dva typy: základní hlasové zprávy a hlasové zprávy jako novější služba. Základní pošta není uložena v systému Android, ale, je uložen na serveru a má datum vypršení platnosti. Naopak hlasová zpráva je mnohem pohodlnější, protože ji lze stáhnout a uložit do zařízení.

  Která je nejlepší bezplatná aplikace hlasové pošty ?

  V tomto článku jsme shromáždili některé z nejužitečnějších aplikací pro hlasové zprávy se zaměřením na ty, které jsou k dispozici v USA.

  • Vxt – Chytrá aplikace pro zasílání hlasových zpráv. Snímek obrazovky ovládacího panelu Vxt Web Integrations. ..
  • Hlas společnosti Google. ..
  • YouMail. ..
  • HulloMail. ..
  • InstaVoice. ..
  • Voxiste. ..
  • Váš dopravce.

  Jak obnovit staré hlasové zprávy v systému Android ?

  Použijte Aplikace hlasové poštyOtevřete aplikaci Hlasová pošta a klepněte na Menu > Odstraněné hlasové zprávy, dlouze stiskněte tu, kterou chcete zachovat, a klepněte na Uložit. Použití nástroje pro obnovu: na samostatném zařízení si stáhněte nástroj pro obnovu dat od třetí strany a připojte k němu systém Android, abyste obnovili svá data.

  Přestože existuje několik programů třetích stran, které mohou obnovit data z telefonu, neexistuje žádný způsob, jak obnovit smazanou hlasovou poštu, pokud nebyla uložena a nahrána počítačem nebo službu nahrávání hlasu předem.

  Jak obnovit hlasové zprávy ?

  Nejjednodušší způsob, jak zkontrolovat hlasovou poštu v systému Android, je otevřete klávesnici telefonu – klávesnici, kterou používáte k zadávání telefonních čísel – a podržte stisknutou číslici „1“.  „Když se podíváte pozorně, měla by tam být i malá ikona, která vypadá jako magnetofonová nahrávka. Budete okamžitě přesměrováni do své hlasové schránky.Podobné články

  • Rychlá odpověď: Jak spustit počítač do nouzového režimu systému Windows 7 ?
  • Jak zjistím, zda mám ve Windows 10 JDK a JRE? ?
  • Rychlá odpověď: Jak uvolnit místo ve Windows 10 ?

  Kde se v systému Android nahrávají hlasové zprávy ?

  Nejjednodušší možnost: otevřít soubor Aplikace Telefon > číselník > dlouhé stisknutí čísla 1. Pokud je povolena vizuální hlasová pošta, přejděte do nabídky Telefon > Vizuální hlasová pošta > Správa hlasové pošty. Můžete také použít aplikaci hlasové pošty třetí strany.

  Jak stahovat a nahrávat hlasové zprávy z telefonů se systémem Android

 • Otevřete aplikaci „Hlasová pošta“.
 • Stiskněte (nebo v některých případech stiskněte a podržte) zprávu, kterou chcete nahrát. ..
 • Klikněte na „Uložit“, „Uložit do telefonu“, „Archivovat“ nebo na jednu či více z následujících možností.
 • Výběr místa uložení.
 • Uložení souboru.

  Jak dlouho můžete nahrávat hlasovou zprávu ?

  Hlasová schránka může obsahovat celkem 30 zpráv. Nové zprávy jsou uchovávány po dobu 14 až 30 dní, v závislosti na typu hlasové schránky. Pokud je během této doby neuložíte, budou automaticky smazány. Uložené zprávy se uchovávají po dobu 30 dnů, a pokud je během této doby neodstraníte, automaticky se vymažou.

  Má společnost Samsung aplikaci hlasové schránky ?

  Společnost Samsung Aplikace Visual Voicemail je předinstalována v telefonech se systémem Android. … Vyberte možnost Povolit zprávy SMS, telefon a kontakty. Přečtěte si podmínky služby Visual Voicemail a zvolte možnost Přijmout. Na obrazovce Vítejte ve službě Visual Voicemail vyberte možnost Pokračovat.

  Mohu své hlasové zprávy nahrávat na počítači ?

  Nahrávání hlasových zpráv v telefonu se systémem Android
  Otevřít aplikace hlasové pošty. Stiskněte nebo dlouze stiskněte zprávu, kterou chcete nahrát. V zobrazené nabídce stiskněte tlačítko „uložit“, „exportovat“ nebo „archivovat“. Vyberte místo v úložišti telefonu, kam má být zpráva odeslána, a stiskněte tlačítko „OK“ nebo „Uložit“.

  Existuje aplikace hlasové schránky pro systém Android? ?

  Ať už používáte iPhone nebo Android, Hlas Google je nejlepší bezplatná aplikace pro vizuální hlasovou poštu, která je dnes k dispozici. Služba Google Voice vám poskytne vyhrazené bezplatné telefonní číslo, které můžete nastavit tak, aby vyzvánělo nebo nevyzvánělo na libovolném zařízení podle vašeho výběru.

  V aplikaci Dialpad přejděte do složky Doručená pošta a vyberte možnost Hlasová pošta. Stiskněte rozevírací nabídku vedle hlasové schránky, kterou chcete přeposlat, a zadejte jméno nebo e-mailovou adresu osoby, které chcete hlasovou schránku přeposlat. Klikněte na “ Přeposlání zprávy.  „Tohle je!

  Jsou hlasové zprávy uloženy v telefonu ?

  Hlasová pošta se v zásadě dělí na dva typy: základní hlasovou poštu a hlasovou poštu jako novější službu. Základní pošta není uložena v systému Android, ale, je uložen na serveru a má datum vypršení platnosti. Místo toho je hlasová zpráva mnohem pohodlnější, protože ji lze stáhnout a uložit do zařízení.

  Jaká je nejlepší bezplatná aplikace hlasové pošty ?

  V tomto článku jsme shrnuli některé z nejužitečnějších aplikací hlasové pošty, přičemž jsme se zaměřili na ty, které jsou dostupné v USA.

  • Vxt – Inteligentní aplikace pro zasílání hlasových zpráv. Snímek obrazovky ovládacího panelu Vxt Web Integrations. ..
  • Hlas společnosti Google. ..
  • YouMail. ..
  • HulloMail. ..
  • InstaVoice. ..
  • Voxist. ..
  • Váš dopravce.

  Jak obnovit staré hlasové zprávy v systému Android ?

  Použijte Aplikace hlasové poštyOtevřete aplikaci Hlasová schránka, klepněte na Menu > Odstraněné hlasové zprávy, dlouze stiskněte tu, kterou chcete zachovat, a klepněte na Uložit. Použití nástroje pro obnovu: na samostatném zařízení si stáhněte nástroj pro obnovu dat od třetí strany a připojte k němu systém Android, abyste obnovili svá data.

  Přestože existuje několik programů třetích stran, které mohou obnovit data z telefonu, neexistuje žádný způsob, jak obnovit smazanou hlasovou poštu, pokud nebyla uložena a nahrána počítačem nebo službu nahrávání hlasu předem.

  Jak načíst hlasové zprávy ?

  Nejjednodušší způsob, jak zkontrolovat hlasovou poštu v systému Android, je otevřete klávesnici telefonu – klávesnici, kterou používáte k zadávání telefonních čísel – a podržte stisknutou číslici „1“.  „Když se podíváte pozorně, měla by tam být i malá ikona, která vypadá jako magnetofonová nahrávka. Budete okamžitě přesměrováni do hlasové schránky.Související články

  • Rychlá odpověď: Jak spustit počítač do nouzového režimu systému Windows 7 ?
  • Jak zjistím, zda mám ve Windows 10 JDK a JRE? ?
  • Rychlá odpověď: Jak uvolnit místo ve Windows 10 ?