Jak aktivovat přehrávač Adobe Flash Player v prohlížeči Google Chrome ve Windows 10 ?

Jak povolit Adobe Flash Player v prohlížeči Google Chrome. Otevřete prohlížeč Google Chrome, do adresního řádku zadejte chrome://settings/content a stiskněte Enter. Na obrazovce nastavení obsahu najděte nastavení přehrávače Flash Player. Vyberte možnost Povolit webům spouštět Flash a kliknutím na tlačítko Hotovo změnu uložte.

Jak povolit Adobe Flash Player v prohlížeči Chrome ?

Jak povolit Flash v prohlížeči Google Chrome :

 • Otevřete webovou stránku, na které chcete povolit Flash.
 • Klikněte na ikonu informací nebo na ikonu zámku. v adresním řádku webu vlevo nahoře. ..
 • V zobrazené nabídce vedle položky Flash vyberte možnost Povolit.
 • Zavření okna Nastavení.

  Proč nemohu povolit Flash v prohlížeči Chrome ?

  Pokud používáte prohlížeč Chrome, což byste měli, pravděpodobně jste si všimli, že Flash je v něm ve výchozím nastavení blokován. Společnost Google nemá ráda Flash kvůli závažným bezpečnostním nedostatkům, které Flash obsahuje, a proto dělá vše, co je v jejích silách, aby vás donutila Flash nepoužívat.

  Chcete-li ji aktivovat, nejprve klikněte nebo stiskněte tlačítko „Nastavení a další“ označené třemi tečkami, které se nachází v pravém horním rohu okna prohlížeče. Poté v otevřené nabídce přejděte do nabídky Nastavení. V levém postranním panelu zvolte možnost Pokročilé a povolte možnost Použít přepínač Adobe Flash Player“ vpravo.

  Jak odblokovat Adobe Flash Player v prohlížeči Chrome ?

  Otevřete nabídku v prohlížeči Chrome, vyberte možnost Nastavení, sjeďte dolů na stránku a vyberte možnost. Rozbalte nastavení webu v části Soukromí a zabezpečení, v seznamu oprávnění uvidíte. Nedávná aktualizace prohlížeče Chrome nastavila výchozí hodnotu na „blokováno“. Pokud je obsah flash blokován, kliknutím na něj jej znovu povolíte.

  Jak nainstalovat nejnovější Flash Player do prohlížeče Google Chrome ?

  Jak aktualizovat Flash Player v prohlížeči Google Chrome

 • Přejít na adobe.com/go/chrome.
 • Vyberte operační systém a verzi počítače. V tomto případě, protože používáte prohlížeč Chrome, se jedná o verzi s názvem „PPAPI“. ..
 • Klikněte na tlačítko „Stáhnout nyní“ a postupujte podle pokynů ve staženém souboru a přeinstalujte aplikaci Flash.

  Je třeba aktualizovat prohlížeč Chrome ?

  V zařízení, které používáte, je nainstalován systém Chrome OS, který již má integrovaný prohlížeč Chrome. Není třeba ji instalovat ani aktualizovat ručně – s automatickými aktualizacemi získáte vždy nejnovější verzi. Další informace o automatických aktualizacích.

  Zatímco se tedy loučíme s Flashem v prohlížečích Chrome, Explorer a dalších, můžete své aplikace převést na alternativy, jako je např HTML5, WebGL a WebAssembly, Ruffle.

  Bude prohlížeč podporovat Flash po roce 2020 ?

  Adobe Flash je technicky pryč, Společnost Adobe zastavila vývoj 30. prosince 2020. To znamená, že žádný z hlavních prohlížečů – Chrome, Edge, Safari, Firefox – ji již nepodporuje.

  Jak zjistit, zda je v prohlížeči Chrome povolen Flash ?

  Jak zjistit, které weby mají v prohlížeči Chrome povolený Flash. Pokud vás zajímá, které weby mají povolený Flash, můžete to snadno zjistit pomocí nabídky Obsah/Flash. Přejděte na adresu chrome://settings/content/flash a přejděte dolů. Zobrazí se seznam všech webů, na kterých máte povolen Flash.

  Jak zkontrolovat verzi přehrávače Adobe Flash Player ?

  Metoda č. 1: Otevřete Start > Nastavení > Ovládací panely > Programy > Programy a funkce, Zvolte Adobe Flash Player, verze produktu Flash Player se zobrazí dole.

  Potřebuji ve Windows 10 přehrávač Flash Player ?

  Společnost Microsoft v prosinci ukončila podporu přehrávače Flash Player. Budoucí aktualizace systému Windows 10 tento software ze zařízení zcela odstraní. Nová aktualizace systému Windows 10 zcela odstraní přehrávač Adobe Flash Player, protože jeho podpora již skončila. Společnost Microsoft v prosinci definitivně ukončila podporu přehrávače Adobe Flash Player.

  Podobné články

  • Jak nainstalovat Microsoft Store do systému Windows 7 ?
  • Co je soubor obb v systému Android ?
  • Rychlá odpověď: Jak sdílet tiskárnu ve Windows 10 ?