Aplikace virtuálního asistenta pro Android Alternativa ke Google Now

Google Now vám nestačí ? Hledáte jedinečné funkce svého virtuálního asistenta ? Nebo možná jen nechcete, aby o vás Google věděl všechno. Ať už je důvod jakýkoli, pro Android je k dispozici spousta aplikací virtuálních asistentů, které stojí za to vyzkoušet. Ačkoli při porovnání všech funkcí nejsou tak dobré jako Google Now, vynikají v uspokojování specifických potřeb, jako je navigace.

Níže jsou uvedeny čtyři aplikace virtuálních asistentů pro Android. Každý průvodce má své vlastní funkce a funguje nejlépe v určitých situacích, takže si vyberte toho, který nejlépe vyhovuje úkolům, s nimiž často potřebujete pomoci.

1. Virtuální asistentka Indigo

Indigo se zaměřuje na nahrazení služby Google Now tím, že se snaží nabídnout vše, co nabízí Google Now, ale přidává svůj vlastní styl. Může vás informovat o nejnovějších zprávách, které vás zajímají, a přečíst vám je nahlas. Hlasem můžete provádět všechny základní úkony, jako je otevírání aplikací, vyhledávání na internetu, zjišťování předpovědi počasí, překlad textu, správa kalendáře, vyhledávání požadovaných míst ve vašem okolí a volání lidem.

Dokáže číst a odesílat zprávy a e-maily, takže je proces zcela bez použití rukou. Propojuje se také s mnoha dalšími službami a nabízí personalizované odpovědi, jako jsou Yelp, Wikipedia, Google Maps, StreetView, YouTube, Wolfram Alpha, Facebook, Twitter a mnoho dalších. Aplikace je také nenáročná na paměť a má velmi intuitivní rozhraní, takže je ideální pro každého.

Máte počítač se systémem Windows 10, ale ne telefon se systémem Windows ? Zkuste Cortanu v systému Android. Stejný virtuální asistent společnosti Microsoft je nyní k dispozici také v systému Android. Účelem aplikace je umožnit počítači se systémem Windows 10 pracovat s telefonem se systémem Android, takže k používání této aplikace budete stále potřebovat systém Windows 10. Cortana za vás stejně jako ve Windows 10 dokáže udělat spoustu věcí, ale ve srovnání s původní platformou může být trochu omezená.

Umí ovládat funkce telefonu, volat, nastavovat připomenutí, vyhledávat libovolné informace, poskytovat doporučení na základě vašich zájmů a má stejný smysl pro humor jako systém Windows. Bezproblémově spolupracuje s počítačem se systémem Windows 10; vše, co je nastaveno v počítači, je synchronizováno s aplikací pro Android (a naopak), například připomenutí, oznámení o poloze, oznámení o zmeškaných hovorech a zájmech. Pokud máte počítač s Windows 10, není pro vás lepší virtuální asistentka než Cortana.

3. Robin

Robin je stále ve vývoji, ale i v současném stavu funguje výborně. Robin se nejlépe osvědčí na cestách, když potřebujete asistenta, který vám poskytne přesné hands-free navádění k cíli. Má systém aktivace gestem, kdy můžete dvakrát mávnout před telefonem a pozdravit ho.

Dokáže odpovědět na všechny otázky, které jí položíte, ale dokáže jít i o něco dál. Můžete se například zeptat na nejbližší restauraci a pak se zeptat, zda je pro vás volné parkovací místo. Můžete získat přesné pokyny a dopravní situaci v reálném čase v blízkosti požadovaného místa. Cestování není to jediné, co umí, protože zvládá i všechny ostatní běžné úkony, jako je ovládání telefonu, vyhledávání, nastavování připomínek, volání kontaktům, hlasité čtení textových zpráv/e-mailů, integrace sociálních sítí a dokonce i vyprávění vtipů.

4. Jarvis

Jarvis je další komplexní virtuální asistent s jedinečnými výhodami. Umí všechno, co byste od virtuálního asistenta očekávali, ale přidává k tomu i trochu kouzla. Má různá témata, která udržují rozhraní svěží, a dokáže každý den automaticky měnit tapetu telefonu. Aplikace má widget pro přístup ze zamčené obrazovky a widget může dokonce pořizovat poznámky bez otevření telefonu.

Nabízí hlasová upozornění na nejnovější zprávy, počasí, stav baterie a oznámení aplikací. Můžete ji také používat v systému Android Wear a plně ovládat telefon. Navíc má dva režimy pro kancelář a spánek, takže vás nebude rušit, když jste zaneprázdnění nebo prostě nechcete být rušeni. Celkově je Jarvis skvělý osobní asistent, který vám zpříjemní každodenní úkoly.

Virtuální asistenti jsou ideální k tomu, abyste své každodenní úkoly prováděli hlasovým příkazem. Služba Google Now je poměrně robustní a pro mnohé by měla fungovat dobře, ale pokud chcete něco jiného, můžete si pořídit i virtuální asistenty třetích stran. Můžete si vybrat kteréhokoli virtuálního asistenta z výše uvedeného seznamu a měl by dobře fungovat pro každodenní použití. Sledujte však její jedinečné funkce, abyste ji mohli plně využít.Související články

  • Má systém Android aplikaci Nerušit při jízdě ?
  • Co je nové Ubuntu ?
  • Otázka: Jak skrýt aplikace v systému Android bez spouštěče? ?

Je tento článek užitečný ? Ano Ne

1. Virtuální asistentka Indigo

Indigo se zaměřuje na nahrazení služby Google Now tím, že se snaží nabídnout vše, co nabízí Google Now, ale přidává svůj vlastní styl. Může vás informovat o nejnovějších zprávách, které vás zajímají, a přečíst vám je nahlas. Všechny základní úkony, jako je otevírání aplikací, vyhledávání na internetu, zjišťování předpovědi počasí, překlad textu, správa kalendáře, vyhledávání požadovaných míst ve vašem okolí a volání lidem, můžete provádět pouze hlasem.

Dokáže číst a odesílat textové zprávy a e-maily, takže je proces zcela bez použití rukou. Propojuje se také s mnoha dalšími službami a poskytuje personalizované odpovědi, jako jsou Yelp, Wikipedia, Google Maps, StreetView, YouTube, Wolfram Alpha, Facebook, Twitter a mnoho dalších. Aplikace je také nenáročná na paměť a má velmi intuitivní rozhraní, takže je ideální pro každého.

Máte počítač se systémem Windows 10, ale nemáte telefon se systémem Windows Phone ? Zkuste Cortanu v systému Android. Stejný virtuální asistent společnosti Microsoft je nyní k dispozici také v systému Android. Účelem aplikace je umožnit počítači se systémem Windows 10 pracovat s telefonem se systémem Android, takže k používání této aplikace budete potřebovat systém Windows 10. Cortana pro vás může dělat spoustu stejných věcí jako ve Windows 10, ale ve srovnání s původní platformou může být trochu omezená.

Umí ovládat funkce telefonu, volat, nastavovat připomenutí, vyhledávat nejrůznější informace, dávat doporučení na základě vašich zájmů a má stejný smysl pro humor jako systém Windows. Bezproblémově spolupracuje s počítačem se systémem Windows 10; vše nastavené v počítači se synchronizuje s aplikací pro Android (a naopak), například připomenutí, oznámení o poloze, oznámení o zmeškaných hovorech a zájmy. Pokud máte počítač s Windows 10, není pro vás lepší virtuální asistentka než Cortana.

3. Robin

Robin je stále ve vývoji, ale i v současném stavu funguje výborně. Robin se nejlépe osvědčí na cestách, když potřebujete asistenta, který vám poskytne přesné hands-free navádění k cíli. Má systém aktivace gesty, kdy můžete dvakrát mávnout před telefonem a pozdravit ho.

Dokáže odpovědět na všechny otázky, které jí položíte, ale dokáže jít i o něco dál. Můžete se ho například zeptat na nejbližší restauraci a pak se ho zeptat, zda je pro vás volné parkovací místo. Můžete získat přesné pokyny a dopravní situaci v reálném čase v blízkosti požadovaného místa. Cestování není jediná věc, kterou umí, protože zvládá všechny ostatní běžné úkoly, jako je ovládání telefonu, vyhledávání, nastavování připomenutí, volání kontaktům, hlasité čtení textových zpráv/e-mailů, integrace sociálních médií a dokonce i vyprávění vtipů.

4. Jarvis

Jarvis je další komplexní virtuální asistent s jedinečnými výhodami. Umí vše, co byste od virtuálního asistenta očekávali, ale přidává k tomu i trochu kouzla. Má různá témata, která udržují rozhraní svěží, a dokáže každý den automaticky měnit tapetu telefonu. Aplikace má widget pro přístup ze zamčené obrazovky a widget může dokonce pořizovat poznámky bez otevření telefonu.

Nabízí hlasová upozornění na nejnovější zprávy, počasí, stav baterie a oznámení aplikací. Můžete ji také používat v systému Android Wear a plně ovládat telefon. Navíc má dva režimy pro kancelář a spánek, takže vás nebude rušit, když jste zaneprázdnění nebo prostě nechcete být rušeni. Celkově je Jarvis skvělý osobní asistent, který vám zpříjemní každodenní úkoly.

Virtuální asistenti jsou ideální k tomu, abyste své každodenní úkoly prováděli hlasovým příkazem. Služba Google Now je poměrně robustní a mnohým by měla vyhovovat, ale pokud chcete něco jiného, můžete si pořídit virtuální asistenty třetích stran. Můžete si vybrat libovolného virtuálního asistenta z výše uvedeného seznamu a měl by dobře fungovat pro každodenní použití. Sledujte však jeho jedinečné funkce, abyste je mohli plně využít.Podobné články

  • Má systém Android aplikaci Nerušit při řízení? ?
  • Co je nové Ubuntu ?
  • Otázka: Jak skrýt aplikace v systému Android bez spouštěče? ?

Je tento článek užitečný ? Ano Ne