7 nejlepších aplikací pro předpověď počasí pro Android

Uživatelé Androidu byli zdrceni, když Apple na začátku roku 2020 koupil populární aplikaci pro předpověď počasí Dark Sky. Apple samozřejmě chce, aby Dark Sky byla exkluzivní pro iOS, což znamená, že uživatelé Androidu byli ponecháni v nevědomosti.

Od 1. srpna 2020 jsou aplikace pro Android a Wear OS uzavřeny. Zatímco uživatelé dostávají plné náhrady, pravděpodobně hledáte nejlepší Dark Sky alternativy pro Android. Zde jsou některé z nejlepších aplikací pro počasí pro Android, kde najdete svou novou oblíbenou aplikaci.

1.

Aplikace pro specialisty. Yr je navržen norskou meteorologickou agenturou, ale lze jej použít kdekoli na světě. Je krásně navržená a umožňuje procházet krásně animovanou oblohu a kontrolovat počasí v různých dnech a v různých denních dobách.

Kromě pěkného designu má také mnoho zajímavých funkcí. Můžete získat aktuální informace o znečištění ovzduší a šíření pylu ve vaší oblasti a zvolit si, zda chcete dostávat upozornění, kdykoli bude v příštích 90 minutách pršet.

Yr má vynikající předpovědní model a díky tomu, že je financován vládou, je zcela zdarma a bez reklam.

2. Dnešní počasí

Dnes, Počasí je jedním z nejlepších Dark Sky alternativy pro Android. Uživatelské rozhraní je snadno ovladatelné a není příliš nepřehledné jako některé aplikace. Můžete si také vybrat z deseti různých zdrojů počasí a najít nejpřesnější předpověď pro vaši oblast.

Nenechte se zaskočit 24hodinovými předpověďmi, výstrahami a radary. Widget rychlého přehledu vám také poskytne dobrý přehled o vašem dni. Pro nejlepší zážitek je však lepší prémiová služba. V bezplatné verzi můžete například zobrazit radar, ale ne přiblížení nebo oddálení. Vyzkoušejte bezplatnou verzi a přejděte na prémiovou verzi za 1,99 USD na šest měsíců, 2,99 USD na rok nebo 6,99 USD na celý život.

Weather & Widget, známý také jako Weawow, je skutečná aplikace pro počasí pro Android. Na rozdíl od všech ostatních aplikací na tomto seznamu neobsahuje žádné reklamy, přestože je aplikace zdarma. Denní předpověď počasí je doplněna krásnými fotografiemi. Uživatelé mohou dokonce nahrávat a prodávat své fotografie prostřednictvím tržiště Weawow.

Denní a průběžná oznámení vám pomohou vyhnout se překvapením. K dispozici je několik widgetů, z nichž některé obsahují denní obrázek počasí, který ozdobí obrazovku. Rozložení umožňuje snadno a rychle najít to, co hledáte.

Přestože je aplikace zcela zdarma, vývojář vás požádá, abyste přispěli, pokud se vám aplikace líbí. Vyberte si jednorázové nebo měsíční dary ve výši 2, 5 nebo 10 dolarů. Můžete také darovat vlastní částku prostřednictvím služby PayPal.

4. Weather Channel

Pokud hledáte ještě více funkcí, aplikace Weather Channel pro Android je ideální volbou. Získáte nejen upozornění v reálném čase a snadno použitelný radar, ale také zprávy o počasí z celého světa. Podívejte se na denní a hodinové předpovědi a sledujte aktuální počasí.

Bezplatná verze může působit nepřehledně, protože aplikace je plná reklam. Nejenže jsou mezi jednotlivými sekcemi reklamy, ale před každým videem a před sledováním radaru jsou obvykle reklamy na videa.

Prémiová verze stojí 4,99 USD/měsíc nebo 29,99 USD/rok. Poplatek odstraňuje reklamy a poskytuje 96hodinové předpovědi, 24hodinovou radarovou budoucnost atd.

Služba AccuWeather funguje dobře a díky MinuteCast vás informuje minutu po minutě. Ideální pro oblasti, kde se počasí může rychle měnit. Rozložení je méně ohromující než u kanálu Weather Channel, i když mnoho funkcí je podobných. Rozšířené předpovědi jsou sice hezké, ale ne vždy nejpřesnější, což platí pro většinu aplikací na předpověď počasí, když dostanete předpověď na dva týdny dopředu.Podobné články

  • Otázka: Jak otočit tablet se systémem Android? ?
  • Jak zpomalit telefon se systémem Android ?
  • Jaký je význam nastavení Android com intelligence ?

Reklamy jsou dotěrné, ale dají se zvládnout. Reklamy můžete odstranit za 8,99 USD/rok, což vám přidá dalších deset dní předpovědí a dva dny hodinových předpovědí. Pokud chcete aplikaci, která vám poskytne dobrý přehled o dni, než vyrazíte ven, potřebujete tuto aplikaci.

6. Počasí Appy

Přestože aplikace Appy Weather není tak populární jako ostatní alternativy Dark Sky na tomto seznamu, neignorujte ji. Jedná se o výkonnou hyperlokální aplikaci pro předpověď počasí, která může snadno konkurovat všem ostatním. Místo žargonu o počasí dostanete předpověď v jednoduchých termínech, abyste pochopili, co můžete očekávat.

Přehledy počasí jsou jednoduché, ale standardní denní a hodinové předpovědi vám poskytnou tradičnější pocit z aplikace o počasí. Bezplatná verze nabízí základní předpovědi a nic dalšího, ale je zde jen několik minimálních reklam. K dispozici jsou dva prémiové balíčky – Plus a Pro.

Služba Plus stojí 3,99 USD/rok a přidává widgety, oznámení, rychlostní radary a teploty na stavovém řádku, přičemž odstraňuje doplňky. Verze Pro vám to vše nabízí, navíc s vlastními oznámeními, více mapovými vrstvami a přístupem k počasí Foreca jako zdroji. V současné době aplikace používá Dark Sky, ale pracuje na náhradě, protože rozhraní API bude v roce 2021 vypnuto.

7. Overdrop

Služba Overdrop je napájena systémem Dark Sky, ale využívá i další zdroje, včetně AccuWeather. Plánujte dopředu pomocí 24hodinových a týdenních předpovědí. Zjistěte, co vás čeká, díky působivému 96hodinovému radaru budoucnosti. Můžete si také přizpůsobit vzhled, což je bonus.

Hyperlokální data vám zajistí, že nebudete zaskočeni. Díky upozorněním samozřejmě nemusíte neustále kontrolovat telefon, zda se nezměnilo počasí. Jednou z věcí, která Overdrop opravdu odlišuje, je působivých 51 widgetů. Pokud se vám líbily widgety Dark Sky, možná zjistíte, že toto je jedna z nejlepších alternativ k Dark Sky.

Chcete-li odemknout všechny widgety, zobrazit radar deště a vlhkosti, odstranit reklamy a přizpůsobit oznámení o počasí, musíte upgradovat na Overdrop Pro za 1,49 USD/měsíc, 9,49 USD/rok nebo 17,99 USD/životnost.

Kromě těchto aplikací pro Android můžete také dostávat oznámení o počasí na ploše Windows nebo, pro geeky, získávat informace o počasí z terminálu Linuxu.

Je tento článek užitečný ? Ano Ne