7 nejlepších aplikací pro Apple Watch Face

Jednou z nejlepších věcí na hodinkách Apple Watch je možnost přizpůsobit si jejich ciferník. Pokud si chcete zobrazit oblíbenou barvu nebo televizní pořad přímo na hodinkách, je tu aplikace, která vám pomůže. Tady jsou některé z nejlepších aplikací, které ti pomohou udržet ciferník Apple Watch svěží.

1. Clockology

Vynikající aplikace Clockology umožňuje nejen vytvářet vlastní ciferníky Apple Watch, ale také používat ciferníky vytvořené jinými uživateli. Pokud se chcete nostalgicky vrátit do 90. let, neuděláte chybu s ciferníkem Casio Space (na obrázku), který si můžete stáhnout zde a aktivovat prostřednictvím aplikace.

Aplikace Clockology není určena pouze pro hodinky Apple Watch a můžete ji používat také k navrhování a nahrávání vlastních hodin na počítač, iPhone nebo iPad.

Podívejte se na oficiální Subreddit a zjistěte, jaké skvělé věci lidé díky Clockology vymýšlejí – od klasických značek jako Diesel a Bell & Ross až po retro inspirované Casio, které vidíte výše.

2. Alba ciferníků hodinek

Tato bezplatná aplikace obsahuje rozsáhlou sbírku krásných ciferníků a tapet pro Apple Watch. Ať už máte rádi seriózní hodinky v klasickém stylu, astronomické hodinky nebo hodinky s úžasnými cosplayery, najdete je v albech ciferníků hodinek.

Ne všechny číselníky v této aplikaci jsou zdarma, ale vždy je k dispozici sekce „Dnes zdarma“, kde si můžete vybrat, které číselníky budou v daný den nabízeny. Není však přímo integrovaná s hodinkami Apple Watch, což znamená, že si ciferníky musíte nejprve stáhnout jako fotografie.

Za měsíční poplatek 0,99 USD můžete získat také prémiové předplatné, které vám poskytne spoustu dalších možností.

3. Faceer

Facer je s tisíci dostupnými možnostmi jednou z nejznámějších značek v oblasti ciferníků pro Apple Watch.

S podporou obrovské komunity uživatelů existují doslova tisíce originálních návrhů, od malých změn tapet až po kompletní předělání pozadí, komplikací a dalších věcí. Díky vestavěnému editoru si můžeš snadno navrhnout vlastní ciferník online nebo v aplikaci pro iOS. Jednou z největších výhod je partnerství s oficiálně licencovanými ciferníky oblíbených značek, jako jsou Tetris, Krotitelé duchů, Garfield, MVMT a Star Trek. To je navíc obrovský výběr ciferníků, který pravděpodobně nikde jinde nenajdete.

„Stylista hodinek Apple Watch“, který se sám označuje za „stylistu hodinek Apple Watch“. Buddywatch je další skvělá aplikace na hledání nového ciferníku pro Apple Watch. Dobře navržená a snadno ovladatelná aplikace Buddywatch se načte přímo na domovskou obrazovku, kde najdete nejnovější přírůstky do aplikace. Při procházení tohoto seznamu najdete mnoho možností, které jsou nejen krásnými ciferníky, ale také doporučení pro správný řemínek hodinek, který se k ciferníku hodí. Jakmile najdete náramek Apple Watch, který chcete použít, klikněte na tlačítko „Stáhnout“ a přejděte přímo do aplikace Apple Watch, kde si můžete ciferník dále přizpůsobit.

Pokud potřebujete další komplikace k doplnění ciferníku, Buddywatch vás upozorní na aplikace, které budete potřebovat, což je dobrý nápad. Tlačítko pro vyhledávání umožňuje zúžit vyhledávání v různých kategoriích obličejů, jako jsou ležérní, elegantní, zdravotní, sportovní a nezbytné. Totéž můžete udělat i pro model hodinek, abyste mohli rozlišit, co se vejde na Apple Watch 3, a co na větší obrazovky novějších modelů Apple Watch. Kromě aplikace má Buddywatch také poněkud minimalistickou webovou stránku, kde si můžete prohlédnout všechny stejné výsledky, ale na mnohem větší obrazovce.

5. Watchfacely

Watchfacely je radost používat při hledání dalšího ciferníku pro Apple Watch. Jakmile se aplikace otevře, zobrazí se nejoblíbenější číselníky týdne. Pokud vám žádná z těchto tváří nevyhovuje, pokračujte níže, kde uvidíte nejnovější přírůstky do aplikace. K dispozici je rukojeť pro posun dolů, dokud nestisknete tlačítko „Zobrazit vše“, kde se zobrazí zdánlivě nekonečný seznam možností. Vlajky zemí, tapety a přizpůsobené verze ciferníků Nike – to je jen ochutnávka toho, jaké ciferníky objevíte.

V neposlední řadě je to „Doporučená kolekce“, která zahrnuje možnost „zvýšit své barvy“ Jednoduché (myslím minimum) pro vlajky zemí a Maximalizovat prostor pro ciferníky plné komplikací. Pokud se vrátíte na domovskou obrazovku a podíváte se hned pod položku „Populární tento týden“, uvidíte různé hashtagy pro různé kategorie ciferníků. Stejně jako v „Doporučené kolekci“ je k dispozici možnost #compact, #simple, #hustle, #solar, #memoji a mnoho dalších. Watchfacely umožňuje snadno procházet ciferníky hodinek a zůstat na nich celé hodiny, dokud nenajdete ten naprosto zásadní ciferník.

Díky novému obsahu přidávanému každý týden a silným partnerstvím, která vás vtáhnou hned od začátku, je snadné pochopit, proč je MobyFace vysoce hodnocený. Ačkoli se veškerá pozornost věnuje aplikaci, skvělým začátkem jsou webové stránky MobyFace s vlastní sérií videí o tom, jak stahovat a instalovat ciferníky pro Apple Watch. To je skvělý rozlišovací prvek, který pomáhá odlišit tuto aplikaci od ostatních doporučení na tomto seznamu. Dalším velkým háčkem je to, že se také připojuje ke Star Wars a Mandalorianovi.Související články

  • Rychlá odpověď: Jak změnit pozadí zprávy v systému Ios 10 ?
  • Jak dlouho bude iOS 9 3 5 podporován ?
  • Průvodce iOS pro začátečníky: Základní navigace (2. část)

Pokud vám Star Wars nevyhovují, nezoufejte, v nabídce je spousta dalších možností, včetně kategorií Retro, NASA, Umění, Příroda, Roční období a dalších. Každá z těchto kategorií nabízí desítky, ne-li stovky možností ciferníků. Pro každého se něco najde. Mnoho ciferníků sice vyžaduje malý poplatek ve výši přibližně 1,99 USD za úplné odemknutí aplikace, ale je to malá cena za to, jak často můžete přepínat mezi různými ciferníky.

7. Watchsmith

Společnost Watchsmith má k výše uvedeným aplikacím odlišný přístup. Tato aplikace se zaměřuje na vytváření vlastních komplikací, které se mohou v průběhu dne dynamicky měnit. Den můžete začít například kontrolou počasí a později ráno změnit zobrazení kalendáře. Aplikace již obsahuje sadu vysoce přizpůsobitelných komplikací od data přes počasí až po astronomii.

Můžete si je přizpůsobit, upravit a přizpůsobovat tak často nebo tak zřídka, jak chcete. Jakmile najdete správnou kombinaci komplikací, v podstatě upravíte stávající ciferníky hodinek, ale Apple je nějak ve výchozím nastavení nezahrnuje. Užitečnost Watchsmithu nelze podcenit pro každého, kdo rád používá komplikace jako způsob zobrazení připomínek, rozvrhu, počasí atd. Samotná aplikace je zdarma, ale pro přístup k celé sadě funkcí je nutné předplatné. .

Dokud Apple neotevře hodinky Apple Watch pro skutečné ciferníky třetích stran, jsou aplikace, jako jsou ty zde uvedené, další nejlepší možností. Pokud se stále pohybujete v ekosféře Apple Watch, zjistěte, jak na hodinkách Apple Watch používat zkratky SIri. Máme také seznam webových stránek, kde najdete tapety pro iPhone a iPad

Je tento článek užitečný ? Ano Ne