6 bezplatných aplikací budíků pro uživatele iPhonu

Ráno se špatně probouzíte ? Chcete mít v iPhonu lepší budík než ten výchozí? ? V tom případě vám přinášíme 6 opravdu úžasných budíků ZDARMA pro váš iPhone.

1. Budík

Proměňte svůj iPhone v čistý, jednoduchý, ale krásný budík svítící ve tmě. Nejen to, zobrazuje také místní počasí a teplotu v reálném čase, takže vždy víte, kolik je hodin a jaké je počasí. Aplikace vám ušetří cestu k oknu, abyste po probuzení zkontrolovali počasí.

Pokud navíc přetáhnete obrazovku nahoru a dolů, jas obrazovky se automaticky sníží, takže se nemusíte bát, že byste se při kontrole času v polospánku dívali na „slunce“.

Budík zdarma

2. iHome – Budík

Mnohem pokročilejší budík pro iPhone. Umožňuje nastavit budíky pro zdřímnutí, budíky pro spánek a má dokonce funkci nazvanou „Jemné probuzení“, která vás probudí v době, kdy jste během ní v lehkém spánku.

Zaznamenávají se statistiky spánku, které si můžete později prohlédnout. Umožňuje dokonce nastavit skladby uložené v knihovně iPhonu jako budíky.

Budík iHome

3. Budík Tunes Lite

Další bezplatný a jednoduchý budík pro zařízení iPhone a iOS. Jako budík můžete snadno nastavit jednu ze skladeb z knihovny iPhonu nebo si vybrat ze dvou různých možností buzení. K dispozici je také možnost Snooze s motivem kompatibilním s displejem Retina pro iPhone 4 !

Můžete také nastavit budíky (včetně: každý den, pouze ve všední dny nebo pouze o víkendech). Aplikace vás také informuje o všech místních kanálech, i když aplikaci opustíte.

Budík Tunes Lite

4. Budík Connect Lite

Nejenže je to budík, ale berte ho jako ranní noviny, které vás informují o všem od počasí přes hudbu až po Twitter a Facebook.

Podobné články

  • Existují nějaké tipy pro San Andreas iOS ?
  • Kolik vydělávají správci systému Unix? ?
  • Jak používat FaceTime a multitasking v iOS 14 ?

Zobrazují se i důležité události a události v kalendáři. Režim 12/24 hodin je k dispozici také pro ty, kteří si chtějí ponechat jeden ze dvou režimů. Panel stmívání umožňuje ztlumit obrazovku během spánku.

Budík Connect Lite

5. Centrální noční stolek

Jeden z nejlépe přizpůsobitelných budíků pro iPhone. Nightstand Central je jedinečný budík, který umožňuje přizpůsobit tapetu a ráno zobrazuje místní počasí, pokud si to přejete.

Co víc si člověk může přát, když má k dispozici informace o počasí a budík? ?

Centrální noční stolek

6. Budík Monster

Alarm Clock Monster ukončí všechny staré nevýrazné výchozí budíky a poskytne vám osobnější budík. Jednoduchý, ale účinný budík, který obsahuje kombinaci „roztomilých, vtipných a alarmujících funkcí“.

Můžete měnit výzdobu místnosti a dokonce nastavit několik alarmů. Pokud chcete, můžete si nastavit vlastní zvuk budíku z knihovny skladeb v iPhonu.

Budík Monster

Závěr

Jistě, pro iPhone jsou k dispozici stovky bezplatných budíků, ale tyto aplikace patří k těm „nejlepším z nejlepších“, které se nám líbily při hledání bezplatných budíků pro iPhone. Pokud víte o jiné aplikaci pro iPhone ve stejné kategorii, podělte se s námi o ni v komentářích níže.

Obrázek: bigstockphoto

Je tento článek užitečný ? Ano Ne