6 aplikací pro Android, které vám pomohou najít dobré místo k jídlu

Hledáte místo k jídlu? Milujete jídlo? Když nám v břiše začnou bublat šťávy, může být obtížné se rozhodnout pro místo, kde se najíst, zejména v oblastech s nepřeberným množstvím možností. Zde je šest aplikací pro Android, které vám pomohou překonat hluk a začít jíst někde, kde vám to vyhovuje.

1. Japez

Yelp je největší jméno v oboru, takže se mu budeme věnovat jako prvnímu. Yelp se stal možností, jak se dostat k jednomu správnímu místu. Zabývá se nejen potravinami, ale také podniky všeho druhu, velkými i malými. Najdete zde mnoho recenzí, ale stránka není bez kontroverze. Neplatící podniky mohou zjistit, že negativní recenze jsou důležitější, a Yelp je ochoten nežádoucí recenze za určitou cenu odstranit. I když se recenzím nedá vždy věřit, aplikace je stále užitečná pro zjištění, jaká místa jsou ve vašem okolí, a pro získání představy o tom, jaká jídla se tam podávají.

2. Zomato

Zomato je indická společnost s rozsáhlou celosvětovou působností. Nedávno koupila službu Urbanspoon, což jí nakonec umožní expandovat do Severní Ameriky (ale zatím není připravena). Aplikace umožňuje zjistit, které restaurace se nacházejí ve vašem okolí, zobrazit je na mapě, procházet jejich jídelní lístky, prohlížet si fotografie, kontrolovat recenze a sdílet s ostatními místa, kde jste byli. Můžete vyhledávat podle názvu, kuchyně a místa, podle toho, co vám nejlépe pomůže najít cestu.

Služba Foursquare se proslavila tím, že umožňuje uživatelům přihlašovat se na různých místech a sledovat své přátele. V loňském roce se však tato služba přejmenovala na mobilního průvodce, který poskytuje doporučení na základě vašich zájmů a preferencí. Místo procházení podrobných informací o všech místech, kde se můžete najíst, můžete jednoduše spustit službu Foursquare a vydat se na místo, které vám nabídne.

4. Vyhledávání restaurací

Vyhledávač restaurací je jednoduché řešení, které vám poskytne všechny potřebné informace o aplikaci přímo v jejím názvu. Vyplivne vám seznam míst v okolí, poskytne vám jejich adresu, informuje vás, zda mají otevřeno, a uvede recenze. V případě potřeby můžete vyhledávací pole rozšířit a filtrovat podle typu provozovny. A pokud nechcete jídlo, vyhledávač restaurací překvapivě umí stejně dobře vyhledávat knihkupectví, autosalony a další zboží.

5. Otevření tabulky

OpenTable jde dál než většina ostatních aplikací na tomto seznamu. Nejenže vám pomůže najít místo k jídlu, ale také vám umožní provést rezervaci během pobytu. Až budete chtít jít dovnitř, už na vás budou čekat. Stačí se jen posadit.

Chow přichází s jednoduchým uživatelským rozhraním inspirovaným Material Designem, které neztrácí čas. Chcete jít na oběd ? Máte chuť na thajskou kuchyni ? Chcete doručení ? Stačí kliknout na související obrázek přímo na úvodní obrazovce a procházet vybrané možnosti z Yelp, OpenTable, TripAdvisor, Yellow Pages a dalších zdrojů. Po kliknutí na jedno z těchto doporučení budete přesměrováni na příslušnou aplikaci nebo webovou stránku. Představte si ji jako jedinou aplikaci na seznamu, která dokáže propojit všechny ostatní aplikace.

Závěr

Fungování jednotlivých aplikací závisí na místě, kde žijete. V USA mohou lidé očekávat podporu téměř od každého, ale v jiných zemích se zkušenosti liší. Dokonce i v USA jsou některé oblasti lépe podporovány než jiné, takže možná budete muset vyzkoušet více než jednu. Užijte si jídlo a napište nám, jak se vám líbilo. A pokud již používáte aplikaci, která není na tomto seznamu, rádi se o ní dozvíme.

Je tento článek užitečný? ? Ano NePodobné položky

  • Jak obnovit skryté soubory v systému Android ?
  • Jak odstranit více aplikací v systému Android ?
  • Rychlá odpověď: Jak se zbavit systémového oznámení Androidu ?