5 nejlepších her pro více hráčů pro Android

Hra je zábavná už léta a viděli jsme, že ji hrají lidé všech věkových kategorií. Pokud jste unavení z práce a chcete se osvěžit, můžete vyzkoušet některé z nejlepších her dostupných pro vaše zařízení. Systém Android se ukázal jako jedna z nejlepších platforem, na které můžete hrát hry, a stále více vývojářů se snaží instalovat své hry na tuto platformu. Hry pro Android podporují hru více hráčů, a pokud je to to, co hledáte, možná byste se měli podívat na některé z nejlepších her pro více hráčů pro Android.

1. Asfalt 8

Pokud jde o závodní hry, napadá mě jediné jméno – Asphalt 8. Na výběr máte z více než tuctu aut, můžete hrát hry na různých tratích a vyzvat své přátele, aby se k vám přidali a předvedli, co umí. Ve hře můžete nejen běhat, ale také provádět řadu triků s auty, které vývojáři do hry zabudovali. Závod se může konat na devíti místech a je jen na vás, které si vyberete. Multiplayer můžete hrát až s osmi soupeři, což je pro hru na mobilním zařízení tak akorát.

Nejsem velký fanoušek závodění ? Žádný problém. Modern Combat 4: Zero Hour by vám měl pomoci splnit si své střelecké sny. Je to střílečka z pohledu první osoby, ve které bojujete s nepřáteli a zabíjíte je, abyste zachránili své přátele. Hra se skládá z grafiky, která je běžně k vidění na konzolích, což je něco, co jste nikdy předtím nezažili.

Pokud jste fanouškem stříleček, neměli byste si nechat ujít tuto skvělou hru. Nainstalujte ji do svého zařízení.

3. Slova s přáteli

Dali byste přednost arkádové hře před závodní nebo střílecí hrou? ? Pak je pro vás hra Words With Friends ta pravá. Nezáleží na tom, jak dlouho budete hrát hru s přáteli, nudit se nebudete. Hra je v podstatě slovní hrou, takže můžete jednoduše pozvat starší lidi, aby si s vámi zahráli. Umístí vás na mapu podle vaší polohy a umožní vám vyzvat přátele ve vašem okolí. Pokud si chcete promluvit s kamarádem ve více hráčích, můžete to udělat pomocí možnosti chatu.

Další střílečka z pohledu první osoby, Shadowgun: DeadZone, nabízí hráčům vzrušující zážitek díky bohatému multimediálnímu obsahu v herním prostředí. Hrát můžete až s dvanácti uživateli najednou. Má dva herní režimy. Jak postupujete hrou, odemykají se nové funkce, které vám usnadní plnění úkolů, které vás čekají. Neustále přibývá nový obsah, takže pokud zrovna nevidíte něco, co chcete, je pravděpodobné, že se to brzy objeví.

5. Bazén Break Pro 3D

Chybí vám kulečník, který jste hrávali s přáteli ? No, už si to nenechte ujít. Pool Break Pro 3D slibuje, že vám poskytne skutečný zážitek z kulečníku, aniž by vás odváděl od obrazovky zařízení. Můžete si zahrát kulečník s přáteli a vyzvat je, aby vás překonali, nemluvě o různých režimech, se kterými můžete hrát.

Celkově nabízí skvělý zážitek z bazénu a stojí za vyzkoušení.

Závěr

Většina lidí nerada hraje hry sama a výše uvedené hry by jim měly pomoci zapojit se do hry s přáteli tím, že je vyzvou a zvítězí nad nimi.

Je tento článek užitečný ? Ano Ne