5 nejlepších her na trénování mozku pro iOS

Mobilní telefony mohou být dobrým způsobem, jak bojovat se stresem nebo trénovat mozkové svaly hraním logických nebo logických her během přestávky. Místo nekonečného procházení sociálních sítí během přestávky můžete investovat svůj čas do tréninku mozku a zároveň se bavit. Zde jsou některé z nejlepších her pro trénování mozku pro iOS.

1. Mozkové body

První logickou hrou na našem seznamu je velmi populární logická hra Brain Dots. Hra vám pomůže nejen procvičit mozkové svaly, ale také otestuje vaše znalosti fyziky.

Hlavním cílem této hry je využít své dovednosti k tomu, aby se dvě kuličky nebo tečky (jakkoli je nazvete) setkaly. Musíte nakreslit vhodný tvar, který donutí obě koule pohybovat se k sobě. Jak budete postupovat do obtížnějších úrovní, odemknete si různé styly.

Hra posouvá přizpůsobení na další úroveň a umožňuje vám vytvořit si vlastní úroveň a zjistit, zda ji uživatelé z celého světa dokáží vyřešit. Brain Dots je k dispozici v 15 jazycích, od japonštiny a korejštiny po ruštinu a hindštinu.

1Line je jednoduchá logická hra, ve které musí uživatel spojit body a dokončit obrazec, aniž by dvakrát prošel spojovacími čarami. Jedná se o další populární logickou hru pro iOS, která je k dispozici zdarma, ale obsahuje reklamy, které však nejsou tak rušivé.

Nezáleží na tom, kde začnete spojovat body. Stačí, když se ujistíte, že nezdvojujete žádné řádky. Celkem 15 úrovní obsahuje 850 kroků, což je dost na to, abyste se zabavili na celé týdny.

V pozdějších fázích lze nalézt také jedinečné typy linií, jako jsou „jednosměrné linie“ a „překrývající se linie“. Když se zaseknete, 1Line vám poradí.

Reklamy se můžete zbavit jednorázovou platbou ve výši 1,99 USD.

3. Podivné zaměření

Freaky Focus je pravděpodobně jedna z nejjednodušších a nejnáročnějších logických her pro uživatele iPhonu. Hlavním cílem této hry Freaky Focus je otestovat vaše impulsy. Tato logická hra je k dispozici zdarma a obsahuje některé reklamy.

Zobrazí se barevná obrazovka a barevný název. Uživatelé musí zkontrolovat správnou barvu a text stisknutím správného nebo špatného znaku v dolní části. Může to znít jednoduše, ale záludnost spočívá v tom, že na zaznamenání odpovědi máte pouze dvě sekundy.

Freaky Focus může být někdy obtížný, protože náš mozek je rozdělen na dvě hemisféry, které se zaměřují na různé úkoly. Levá hemisféra je více analytická a zaměřená na detaily, zatímco pravá hemisféra je více intuitivní a impulzivní. Testuje pravou hemisféru a tím ji také trénuje.

4. Mozek na vrcholu !

Brain It On je další hra na trénování mozku. Fyzikální hra, která vám pomůže s přemýšlením. Tato hra vám umožní prozkoumat svou fantazii a nakreslit cokoli, co chcete, abyste dosáhli požadovaného výsledku.

Možná budete muset tahat za páky, houpat předměty ve vzduchu, vytvářet svahy, neobvyklé předměty atd., projít různými úrovněmi. Neexistují žádná pevná pravidla pro dokončení úrovně, což znamená, že existuje mnoho způsobů, jak hádanku dokončit.

Musíte najít nejlepší řešení. Své jedinečné řešení hádanky můžete sdílet s přáteli. Aplikace je k dispozici zdarma, obsahuje však reklamy, což je pochopitelné. Jedná se pravděpodobně o jednu z nejlepších logických her pro uživatele iPhonu.Související články

  • Vyhledávání v záložkách prohlížeče ze Spotlight [Mac]
  • 6 způsobů, jak vyřešit problémy s výdrží baterie v zařízení se systémem iOS 8
  • Proč Apple bojuje proti prosazování zákona o odemykání iPhonů ?

5. Války mozků

Chcete si vyzkoušet svůj mozek v soutěži se skutečnými lidmi? ? Brain Wars je vaše odpověď. Tato zábavná logická hra umožňuje hrát různé hry a soutěžit s přáteli nebo členy rodiny.

Ve hře Brain Wars můžete hrát 30 různých her. Hry zahrnují přiřazování barev, matematiku, rozpoznávání vzorů, zapamatování čísel atd., což jistě zlepší vaše schopnosti soustředění. Hra je jednoduchá, ale intuitivní a je k dispozici zdarma.

Jsou zde reklamy, ale nejsou obtěžující. Uživatelé se mohou prostřednictvím Facebooku spojit se svými přáteli a zúčastnit se souboje v logických hrách v reálném čase.

Zabalit

V App Storu je sice mnoho her na trénování mozku, ale těchto několik z nich považuji za hodné doporučení. Pokud jste uživatelem systému Android, podívejte se na nejlepší aplikace pro trénování mozku pro Android.

Je tento článek užitečný ? Ano Ne