5 nejlepších doprovodných aplikací Keepass pro Android

Pokud ke správě hesel používáte KeePass, pravděpodobně jste přemýšleli o tom, jak tato hesla spravovat v systému Android. V současné době neexistuje žádná oficiální aplikace pro správu KeePass pro systém Android. Je to škoda, protože by to bylo jednodušší, mít jednu aplikaci na více systémech.

Fanoušci KeePassu se rozhodli vytvořit doprovodné aplikace: programy, které mohou pracovat s databázemi hesel a pomoci vám přenést tuto skvělou správu KeePassu do vašeho telefonu. Který z nich je lepší? ? Pojďme zjistit!

1. KeePassMob správce hesel

KeePassMob je pravděpodobně nejlepší implementací „oficiální“ aplikace KeePass pro Android, která podporuje KeePass 1.x a formát souboru 2.x. Obsahuje také podporu pro služby Dropbox, Box.com, OneDrive a další pro zálohování do cloudu. Aplikace také podporuje generování hesel a mnoho dalších funkcí.

Ze všech na seznamu je KeePassMob zdaleka nejpřívětivější a nejkrásnější. Pokud se snažíte najít moderní aplikaci pro své potřeby KeePass, měla by to být jedna z prvních aplikací, kterou vyzkoušíte !

Když se mluví o používání KeePass v systému Android, málokdo doporučuje něco jiného než KeePassDroid. Jedná se o jednoduchou aplikaci, která podporuje čtení a zápis pro obě verze KeePass. To ale není všechno, protože mají i další zajímavé funkce: hlavně podporu Disku Google a generování hesel.

I když mnozí připouštějí, že KeePassDroid není uživatelsky nejpřívětivější aplikace, jakmile se dostanete přes křivku učení, možná si nakonec zamilujete všechno. Pokud chcete kompetentního správce KeePass, podívejte se na tento !

3. KeepShare Lite pro KeePass

KeepShare Lite je bezplatná verze správce KeePass KeepShare pro Android. I když není tak komplexní jako placená verze, stále nabízí několik atraktivních a robustních věcí. Pomocí této aplikace budete moci používat soubory hesel KeePass 2.x, podpora automatického vyplňování, podpora poskytovatelů cloudových služeb, úplná navigace v databázi a mnoho dalšího. Pokud hledáte skvělý způsob, jak si udržet přehled o heslech, podívejte se na něj !

Hledáte dobré bezpečné heslo KeePass 2 pro Android ? Keepass2Android je tu pro vás. Pro začátek se integruje s téměř všemi prohlížeči pro Android; umožňuje nahrávat soubory databáze hesel do různých cloudových poskytovatelů, jako je Drobox, Disk Google, OneDrive atd. a má vestavěnou klávesnici, která vás chrání před zneužitím schránky.

Pokud jste vyzkoušeli ostatní aplikace na seznamu a shledali je nedostatečnými, měli byste vyzkoušet Keepass2Android !

5. Keepass2Android offline

Související články

  • Rychlá odpověď: Jak vytvořit z videa YouTube vyzváněcí tón pro Android ?
  • Otázka : Jak aktualizovat verzi systému Android ?
  • Jak získat Mapy Google v systému Android Auto ?

O aplikaci Keepass2Android jsme již hovořili v #4, ale tato aplikace si také zaslouží zmínku. V podstatě dělá vše, co online aplikace, jen tentokrát nepotřebuje připojení k internetu. Vše lze provádět zcela offline. Funkce, které nabízí, jsou srovnatelné, ne-li totožné, s funkcemi online aplikace, takže zde nebudeme nic říkat. Pokud se vám však Keepass2Android líbil, ale máte problémy s připojením, je to logická volba.

Závěr

Tyto aplikace nejsou nijak požehnány projektem KeePass. A samozřejmě by bylo opravdu hezké, kdyby se tým KeePass dal dohromady a vytvořil oficiální aplikaci pro Android, která by uměla vše, co tyto doprovodné aplikace, ale to je jedno. Nenechte se odradit touto skutečností. Každá z těchto doprovodných aplikací je ideální, pokud chcete přenést možnosti správy hesel KeePass do systému Android.

Je tento článek užitečný ? Ano Ne

1. KeePassMob správce hesel

KeePassMob je pravděpodobně nejlepší implementací „oficiální“ aplikace KeePass pro Android, která podporuje KeePass 1.x a formát souboru 2.x. Obsahuje také podporu pro služby Dropbox, Box.com, OneDrive a další pro zálohování do cloudu. Aplikace také podporuje generování hesel a mnoho dalších funkcí.

KeePassMob je ze všech aplikací na seznamu zdaleka nejpřívětivější a nejkrásnější. Pokud se snažíte najít moderní aplikaci pro své potřeby KeePass, měla by to být jedna z prvních aplikací, kterou vyzkoušíte !

Když se mluví o používání KeePass v systému Android, málokdo doporučuje něco jiného než KeePassDroid. Je to jednoduchá aplikace, která podporuje čtení a zápis pro obě verze KeePass. To ale není vše, protože mají i další zajímavé funkce: hlavně podporu Disku Google a generování hesel.

I když mnozí připustí, že KeePassDroid není uživatelsky nejpřívětivější aplikace, jakmile se dostanete přes křivku učení, možná si nakonec zamilujete všechno. Pokud chcete kompetentního správce KeePass, podívejte se na tento !

3. KeepShare Lite pro KeePass

KeepShare Lite je bezplatná verze správce KeePass KeepShare pro Android. Ačkoli není tak kompletní jako placená verze, stále nabízí několik atraktivních a robustních věcí. Pomocí této aplikace budete moci používat soubory hesel KeePass 2.x, podpora automatického vyplňování, podpora poskytovatelů cloudových služeb, úplná navigace v databázi a další. Pokud hledáte skvělý způsob, jak si udržet přehled o svých heslech, podívejte se na něj !

Hledáte dobré bezpečné heslo KeePass 2 pro Android ? Keepass2Android je tu pro vás. Pro začátek se integruje s téměř všemi prohlížeči pro Android; umožňuje nahrávat soubory databáze hesel do různých cloudových poskytovatelů, jako je Drobox, Disk Google, OneDrive atd. ; a má vestavěnou klávesnici, která vás chrání před zneužitím schránky.

Pokud jste vyzkoušeli ostatní aplikace na seznamu a shledali je nedostatečnými, měli byste vyzkoušet Keepass2Android !

5. Keepass2Android offline

Podobné články

  • Rychlá odpověď: Jak vytvořit vyzváněcí tón videa z YouTube pro Android ?
  • Otázka: Jak aktualizovat verzi systému Android ?
  • Jak získat Mapy Google v systému Android Auto ?

O aplikaci Keepass2Android jsme již hovořili ve 4. kapitole, ale tato aplikace si také zaslouží zmínku. V podstatě dělá vše, co online aplikace, jen tentokrát nepotřebuje připojení k internetu. Vše lze provádět zcela offline. Funkce, které nabízí, jsou srovnatelné, ne-li totožné, s online aplikací, takže zde nebudeme nic říkat. Pokud se vám však Keepass2Android líbil, ale máte problémy s připojením, je to logická volba.

Závěr

Tyto aplikace nejsou v žádném případě požehnány projektem KeePass. A jistě by bylo opravdu hezké, kdyby se tým KeePass spojil a vytvořil oficiální aplikaci pro Android, která by uměla vše, co tyto doprovodné aplikace, ale to je jedno. Nenechte se odradit touto skutečností. Každá z těchto doprovodných aplikací je ideální, pokud chcete přenést možnosti správy hesel KeePass do systému Android.

Je tento článek užitečný ? Ano Ne