5 nejlepších aplikací kalendáře pro iPhone

Rozhodování o tom, kterou aplikaci kalendáře v iPhonu používat, není snadné. App Store nabízí širokou škálu aplikací třetích stran, které přidávají funkce a vlastnosti, které výchozí aplikace nenabízejí. Ačkoli výchozí aplikaci nemůžete kvůli omezením společnosti Apple přepsat, tyto oblíbené aplikace kalendáře pro iPhone poskytují představu o tom, jak by výchozí aplikace mohla vypadat.

1. Fantastické 2

Téměř každý seznam nejlepších kalendářových aplikací pro iPhone obsahuje Fantastical 2. Je plný funkcí, přizpůsobení a podpory přirozeného jazyka. Kouzlo začíná u oblíbeného rozvržení DayTicker. Tento komplexní pohled na váš nadcházející plán je jedním slovem nádherný. K dispozici je také synchronizace s integrovanou aplikací Apple pro připomenutí, která umožňuje duální kalendář/seznam úkolů.

Podpora přirozeného jazyka je dalším úspěchem. Místo zadávání podrobností o události napište „večeře s maminkou v sobotu v 19:00“ a aplikace se postará o zbytek. Rozpoznávají se svátky, místa, opakované události a dokonce se podporují upozornění na geografické uzávěry. Ale počkejte, nezapomeňte na podporu Google Maps, Apple Maps a 1Password.

2. Kalendáře 5

Pokud potřebujete aplikaci kalendáře, která vám na první pohled zobrazí celý váš denní program, stáhněte si aplikaci Kalendáře 5. Události můžete vypisovat podle dnů, týdnů, měsíců nebo podle „časové osy“, kde jsou uvedeny všechny nadcházející události. Díky podpoře přirozeného jazyka je přidávání nových událostí tak jednoduché, jako když napíšete (nebo řeknete) „oběd s týmem ve 14:00 v konferenční místnosti“. Díky podpoře aplikace Připomínky od společnosti Apple si také snadno zobrazíte všechny úkoly pro nadcházející schůzky.

Chcete rychle změnit termín schůzky ? Je to tak jednoduché, jako přepnout na týdenní zobrazení a přetáhnout událost na jiný čas nebo den. Když se změní datum nebo čas, aplikace Kalendáře 5 odešle oznámení všem, kteří jsou v události označeni. Události lze přebírat z vlastní aplikace kalendáře Apple, kalendáře Google, Exchange, Yahoo, Facebooku, Outlooku nebo AOL, což z něj dělá jednu z nejpropojenějších kalendářových aplikací současnosti.

3. Časová stránka

Milovníci zápisníků pravděpodobně znají jméno Moleskine díky jejich krásným výrobkům. Naštěstí jsou také skvělou aplikací pro kalendář. Timepage od Moleskine je jedinečný produkt na tomto seznamu, který je synchronizován s iCloudem, Facebookem a Kalendářem Google. Za 1,99 dolaru měsíčně získáte „ohromující design“, který vám pomůže přehledně zobrazit týden. Můžete si také prohlédnout svou dostupnost v následujících pěti nebo deseti dnech a rychle si naplánovat zbytek týdne.

Měsíční „tepelná mapa“ je pro Timepage jedinečná a pomáhá vám zjistit, kdy a v které dny v týdnu jste nejčastěji k dispozici. Není to spolehlivé, ale mohlo by vám to pomoci ušetřit čas „pro sebe“ ve vašem dni. Díky tomu, že toto všechno získáte a navíc máte k dispozici doplňky, jako je podpora přirozeného jazyka, je Timepage další oblíbenou aplikací kalendáře. Jako bonus je k dispozici i pěkná aplikace pro Apple Watch s podrobnými informacemi o počasí.

Kalendář Google je často považován za základ konkurenčních kalendářových aplikací, ale stojí za to se na něj podívat znovu. Aplikace má čisté a přehledné rozhraní, krásné obrázky a jasné barvy, které ji zvýrazňují. Přímá integrace se službou Gmail je atraktivní volbou pro ty, kteří jsou v ekosystému Google pevně zakořeněni. Stažením informací přímo ze služby Gmail se automaticky vytvoří události v kalendáři pro rezervace hotelů, letenek a večeří.

Stejně jako předchozí položky seznamu podporuje Kalendář Google přirozený jazyk. Vizuální výhodou je, že každý záznam o cestování vytažený ze služby Gmail je spojen s krásnými obrázky. Chystáte se na výlet do Atlanty ? Kalendář Google vytáhne obrázek centra Atlanty a překryje ho událostí v kalendáři. Jde o efektní doplněk, ale díky své jedinečnosti vyniká Kalendář Google.

5. Kalendář Vantage

Kalendář Vantage se vizuálně liší od ostatních aplikací kalendáře, protože k zobrazení nadcházejících událostí používá „zásobníky“. Kliknutím na jednotlivé „zásobníky“ se otevřou a zobrazí se události celého dne. Díky barvám a samolepkám, které dělají každý záznam jedinečným, přináší Vantage do aplikace kalendáře vlastní nádech.

Související články

  • 8 málo známých triků pro uživatele Mac OS X
  • Je Mac OS X založen na Unixu ?
  • Jak vybrat text v systému Linux ?

Vantage také umožňuje uživatelům „označovat“ události ve skupinách podle barvy. Můžete snadno vytvářet oddělené pracovní a osobní kalendáře výběrem různých barev pro záznamy. Přidejte krásný widget, který se nachází v oznamovacím centru, a podporu pro iCloud, Google a Exchange a Vantage je jasným vítězem jako osvěžující jednoduchá aplikace kalendáře.

Čestné uznání: Kalendář Apple

Vestavěná aplikace Kalendář Apple vás okamžitě zaujme zobrazením dnešního data přímo na své ikoně. Toto je jediná aplikace kalendáře, která to umí. Jako výchozí aplikace přináší hlubokou integraci s ekosystémem Apple (včetně dalších výchozích aplikací, jako je Mail). A díky dopravním datům v reálném čase z Apple Maps budeš vždycky přesně vědět, kdy vyrazit na další schůzku.

Všechny události můžete snadno zobrazit v různých zobrazeních, včetně denního nebo seznamového. Data událostí se získávají z Kalendáře Google, iCloudu (samozřejmě), Exchange, Yahoo nebo jakékoli služby kompatibilní s CalDAV. Jelikož je zdarma, je jasné, proč miliony uživatelů iPhonu zůstávají u základních funkcí. Pokud se společnosti Apple někdy podaří přidat podporu přirozeného jazyka, aplikace třetích stran by se měly mít na pozoru.

Závěr

Ať už si vyberete jakoukoli aplikaci kalendáře třetí strany, budete mít lepší design a zobrazení událostí v kalendáři. Díky doplňkům třetích stran, jako je analýza přirozeného jazyka a vestavěné upomínky, je přechod na některou z těchto skvělých aplikací ještě snazší. Pokud se však chcete držet toho, co znáte, s integrovanou aplikací neuděláte chybu. Kéž by nám Apple umožnil změnit výchozí aplikace.

Je tento článek užitečný ? Ano Ne