5 mimořádně užitečných aplikací pro Android, o kterých jste nevěděli, že je potřebujete

V obchodě Google Play najdete řadu aplikací. Telefon vás dokáže udržet v kontaktu, bavit a být produktivní – od her, které vám zabírají čas, přes výkonné editory obrázků až po sociální sítě.

Přesto většina lidí zná pouze populární aplikace od renomovaných vývojářů. Mnoho vývojářů však vytváří velmi užitečné aplikace. Některé z těchto aplikací jsou tak chytré a užitečné, že ani nevíte, že je potřebujete, dokud si je nenainstalujete.

Chytrý objektiv

Smart Lens je vysokorychlostní aplikace pro rozpoznávání textu OCR. Zjednodušeně řečeno, Smart Lens je textový skener. Kopírování velkého množství textu pouhým zadáním do zařízení může být problém. Fotografování textu je sice možné, ale nezachovává adresy URL v nezměněné podobě. Naštěstí existuje lepší možnost. Inteligentní čočka dokáže skenovat text s velkou přesností. Text se pak zkopíruje do schránky zařízení spolu s odkazy URL a telefonními čísly. Tento text pak můžete vložit do e-mailu, aplikace pro zasílání zpráv apod. Smart Lens umožňuje rychlé a pohodlné kopírování textu.

Většina lidí nenosí pravítko nebo metr všude s sebou. Naše chytré telefony jsou však málokdy mimo dosah. Naštěstí je Measure jednoduchá a dobře navržená aplikace, která promění váš smartphone v pravítko. Jednoduchým posunem prstu po přírůstkových mírách získáte mimořádně přesné měření na zlomek palce. Aplikace Measure navíc umí měřit v metrických i imperiálních jednotkách. Kromě toho je Measure zcela zdarma, bez reklamy a bez povolení.

Selvi

Každý, kdo natáčí videa, by se měl podívat na tento článek. Selvi je aplikace, která na obrazovce poskytuje překryvné okno fungující jako teleprompter. Selvi umožňuje uživatelům pořizovat přepisy videí. Tyto přepisy se pak zobrazí na obrazovce při nahrávání. Uživatelé se mohou konečně rozloučit s chybami a výplňovými slovy jako „um“, „uh“ a „ah“. Místo toho budou uživatelé Selvi schopni vytvářet profesionálnější videa díky jasné a přímé řeči.

Odeslat kamkoli

Přenos souborů mezi zařízeními může být trochu složitější. Soubory můžete vždy zkopírovat do jednoho počítače a poté je přenést do druhého telefonu. To však může být časově náročné, nehledě na to, že je to nepříjemné.

Soubory můžete posílat e-mailem, nicméně většina e-mailových klientů stanovuje malý limit velikosti souboru, obvykle pouze v megabajtech. To znamená, že velké soubory nepřipadají v úvahu. A pokud chcete e-mailem odeslat velké množství souborů, může se to rychle stát zdlouhavým úkolem.

Aplikace Send Anywhere naštěstí umožňuje uživatelům odesílat různé typy souborů do jiných telefonů prostřednictvím přímého připojení Wi-Fi. Na začátku vyberte soubory, které chcete odeslat z aplikace. Send Anywhere pak vygeneruje kód QR a kód PIN. Příjemce jednoduše naskenuje QR kód nebo zadá PIN a zahájí stahování.

Vyslovujte

Veřejné vystupování může být velmi obtížné. Při pomyšlení na špatnou výslovnost slova se lidem potí dlaně a dostávají záchvaty úzkosti. Pokud vás čeká důležitá schůzka nebo prezentace a nechcete se ztrapnit špatnou výslovností slov, je tu pro vás aplikace s příhodným názvem Pronounce.Podobné položky

  • Recenze systému VMOS: Spuštění virtuálního počítače v systému Android
  • Rychlá odpověď: Jak přenést zvukové knihy do telefonu se systémem Android ?
  • Jak mohu flashnout mrtvý telefon se systémem Android ?

Pronounce je aplikace pro převod textu na řeč. Stačí zadat slovo a Pronounce vám řekne, jak ho správně vyslovit. Můžete dokonce slyšet slova s různými přízvuky z celého světa ! Aplikace navíc funguje offline a je zcela zdarma.

Bez jakých chytrých aplikací se podle vás neobejdete? ? Dejte nám vědět v komentářích!

Je tento článek užitečný ? Ano Ne

Chytrý objektiv

Smart Lens je vysokorychlostní aplikace pro rozpoznávání textu OCR. Zjednodušeně řečeno, Smart Lens je textový skener. Kopírování velkého množství textu pouhým zadáním do zařízení může být problém. Fotografování textu je sice možné, ale nezachovává adresy URL v nezměněné podobě. Naštěstí existuje lepší možnost. Inteligentní čočka dokáže skenovat text s velkou přesností. Text se pak zkopíruje do schránky zařízení spolu s odkazy URL a telefonními čísly. Tento text pak lze vložit do e-mailu, aplikace pro zasílání zpráv atd. Smart Lens umožňuje rychlé a pohodlné kopírování textu.

Většina lidí nenosí pravítko nebo metr všude s sebou. Naše chytré telefony jsou však málokdy mimo dosah. Naštěstí existuje jednoduchá a dobře navržená aplikace Measure, která promění váš smartphone v pravítko. Jednoduchým posunem prstu po přírůstkových mírách získáte mimořádně přesné měření na zlomek palce. Aplikace Measure navíc umí měřit v metrických i imperiálních jednotkách. Měření je také zcela zdarma, bez reklamy a bez povolení.

Selvi

Každý, kdo natáčí videa, by se měl podívat na toto. Selvi je aplikace, která na obrazovce poskytuje překryvné okno fungující jako teleprompter. Selvi umožňuje uživatelům pořizovat přepisy videí. Tyto přepisy se pak zobrazí na obrazovce při nahrávání. Uživatelé se mohou konečně rozloučit s chybami a výplňovými slovy jako „um“, „uh“ a „ah“. Místo toho budou moci uživatelé Selvi vytvářet profesionálnější videa s jasnou a přímou řečí.

Odeslat kamkoli

Přenos souborů mezi zařízeními může být trochu složitější. Soubory můžete vždy zkopírovat do jednoho počítače a poté je přenést do druhého telefonu. To však může být časově náročné, nehledě na to, že je to nepříjemné.

Soubory můžete posílat e-mailem, nicméně většina e-mailových klientů stanovuje malý limit velikosti souboru, obvykle pouze v megabajtech. To znamená, že velké soubory nepřipadají v úvahu. A pokud chcete poslat e-mailem velké množství souborů, může se to rychle stát zdlouhavým úkolem.

Aplikace Send Anywhere naštěstí umožňuje uživatelům odesílat různé typy souborů do jiných telefonů prostřednictvím přímého připojení Wi-Fi. Chcete-li začít, vyberte v aplikaci soubory, které chcete odeslat. Send Anywhere pak vygeneruje kód QR a kód PIN. Příjemce jednoduše naskenuje QR kód nebo zadá PIN kód a zahájí stahování.

Vyslovujte

Veřejné vystupování může být velmi obtížné. Při pomyšlení na špatnou výslovnost slova se lidem potí dlaně a dostávají záchvaty úzkosti. Pokud vás čeká důležitá schůzka nebo prezentace a nechcete se ztrapnit špatnou výslovností slov, je tu pro vás aplikace s příhodným názvem Pronounce.Podobné články

  • Recenze VMOS: Spuštění virtuálního počítače v systému Android
  • Rychlá odpověď: Jak přenést zvukové knihy do telefonu se systémem Android ?
  • Jak mohu flashnout mrtvý telefon se systémem Android ?

Pronounce je aplikace pro převod textu na řeč. Stačí zadat slovo a Pronounce vám řekne, jak ho správně vyslovit. Můžete dokonce slyšet slova s různými přízvuky z celého světa ! Aplikace navíc funguje offline a je zcela zdarma.

Bez jakých důmyslných aplikací se podle vás neobejdete? ? Dejte nám vědět v komentářích!

Je tento článek užitečný ? Ano Ne