5 aplikací SMS, které byste měli vyzkoušet v telefonu se systémem Android

Tradiční způsob odesílání a přijímání SMS používá systém Android již dlouhou dobu a nezdá se, že by v nejbližší době mělo dojít ke změnám funkcí SMS. Zprávy přijaté v systému Android se ukládají drátovým způsobem, takže je můžete posouvat nahoru a dolů a dokonce na ně odpovídat ze stejného rozhraní. Ačkoli to může být skvělý způsob, jak posílat zprávy některým lidem, někteří vývojáři třetích stran si mysleli, že by bylo skvělé změnit myšlenku SMS a nahradit ji něčím novým. Díky tomu máme nyní k dispozici aplikace SMS, které můžete používat ve svém systému Android. Tyto aplikace zcela změní váš zážitek z posílání zpráv a pokud jste bláznivý messenger, určitě je vyzkoušejte. Tady máte:

1. Dobrý den, SMS

Hello SMS si klade za cíl zkrášlit váš zážitek z posílání SMS tím, že vám poskytne takové pěkné rozhraní, které jste možná ještě nikdy neviděli. V aplikaci není mnoho nepořádku, takže v ní najdete jen zprávy pro vás a vaše blízké. Pro lepší organizaci zpráv je aplikace vybavena funkcí záložek, která umožňuje kategorizovat zprávy. Takže až budete chtít příště vyhledat nějakou zprávu, stačí kliknout na příslušnou kartu a bude hotovo.

Aplikace je opravdu dobrou náhradou za výchozí aplikaci SMS a měli byste ji vyzkoušet.

2. Bezplatné SMS

Handcent SMS je kompletní náhrada aplikací SMS a MMS, která vám poskytne rozhraní bez zbytečného nepořádku, takže posílání zpráv bude mnohem plynulejší a příjemnější. Synchronizuje fotografie vašich kontaktů s jejich profily na Facebooku. Když od někoho dostanete zprávu, zobrazí se jeho obličej hned před jménem, takže ho můžete snadno identifikovat. Podporuje všechny verze systému Android až po KitKat, takže byste neměli mít problémy s instalací aplikace do svého zařízení.

Aplikace také obsahuje řadu krásných skinů, které můžete použít a upravit podle svých potřeb.

3. SMS SMS

Hledali jste aplikaci SMS, která nejen nahradí vaši původní aplikaci SMS, ale nabídne vám spoustu funkcí ? Existuje aplikace s názvem Textra SMS, která tuto práci dokonale zvládá. S více než 800 emotikony a řadou dalších funkcí si prostě nemůžete pomoct a musíte tuto skvělou novou aplikaci vyzkoušet. Lepší možnosti odpovědí, podpisy a oznámení, motivy tmavého režimu jsou jen některé z funkcí, které aplikace obsahuje.

Neradi mačkáte tlačítko zpět, když si chcete přečíst další SMS ? Skvělé, my také ne. EvolveSMS eliminuje nutnost stisknout tlačítko zpět tím, že vám umožní změnit konverzaci přejetím prstem. Stačí ťuknout a přejít na další konverzaci a tak dále. K dispozici jsou také další skvělé funkce včetně hromadného mazání SMS, archivace zpráv, skupinových zpráv atd.

5. Jíst SMS

Zatímco jiné aplikace pro SMS mohou, ale nemusí mít možnosti ochrany soukromí, Chomp SMS se postará o všechny vaše obavy o soukromí a bezpečnost. Aplikace umožňuje uzamknout zprávy nebo dokonce celou aplikaci. Nabízí také blacklist zpráv, blokování SMS atd. Jednou z nejzajímavějších funkcí aplikace je plánovač SMS. Umožňuje naplánovat zprávy a nechat je doručit přesně v požadovaný čas. Až budete chtít příště popřát svému příteli k narozeninám, můžete to udělat ve správný čas pomocí plánovače.

Závěr

Skladová aplikace SMS je nudná. Výše uvedené aplikace pro náhradu SMS by vám měly pomoci lépe spravovat SMS a zpříjemnit posílání textových zpráv.

Je tento článek užitečný ? Ano Ne