4 skvělé alternativy Pushbullet

Nedávno se vývojáři aplikace Pushbullet rozhodli představit verzi „Pro“. Za 4,99 dolaru měsíčně nebo 39,99 dolaru ročně mohou uživatelé využívat lepší funkce. Někteří lidé měli z tohoto oznámení radost, zatímco jiní v komunitě Androidu zuřili a začali hledat dobrou alternativu.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vytvořit seznam čtyř vynikajících alternativ Pushbullet, z nichž každá má své silné a slabé stránky.

1. AirDroid

Pokud hledáte stejné funkce jako Pushbullet, hledejte AirDroid. Přístup společnosti Pushbullet je trochu jiný. Namísto centrálního rozbočovače, do něhož se vám dostávají oznámení ze všech připojených zařízení, získáte příjemné rozhraní, ke kterému se můžete připojit.

AirDroid je nejlepší považovat za vzdálený nástroj. Vytvoříte si účet, stáhnete aplikaci pro Android a pomocí programu v počítači se přímo propojíte se smartphonem se systémem Android. Můžete s ním posílat a přijímat textové zprávy, zobrazovat aplikace, kontakty, oznámení a téměř vše ostatní. Ti, kteří jsou novým platebním modelem Pushbullet znevýhodněni, by se měli nejprve obrátit na AirDroid.

Pokud jste uživateli Linuxu, možná jste slyšeli o prostředí KDE Connect. Tento program, který představili přispěvatelé projektu K Desktop, je určen k těsné integraci systému Android do prostředí KDE (a dalších). Díky němu mohou uživatelé přímo komunikovat se svou pracovní plochou Linuxu a provádět mnoho věcí, včetně podpory oznámení, chytrého telefonu jako myši/klávesnice, bezdrátového přenosu souborů, sdílení schránky a odkazů. KDE connect bude v budoucích aktualizacích podporovat také textové zprávy.

Pokud chcete opustit Pushbullet a jste uživatelem Linuxu, nehledejte nic jiného. Na tomto seznamu nenajdete žádnou jinou náhradu, která by byla tak přívětivá k Linuxu jako KDE connect.

3. Linka Pushbullet

Součástí funkcí poskytovaných nástrojem Pushbullet je podpora asynchronních oznámení. Když obdržíte oznámení na zařízení se systémem Android, zobrazí se vám na jakémkoli počítači (nebo zařízení), které rovněž používá aplikaci Pushbullet.

Pokud vás zajímá pouze zobrazení oznámení v telefonu a možná odeslání několika odkazů tam a zpět, synchronizace schránky, ovládání hlasitosti atd., tato aplikace je pro vás. Rozhodně není tak funkčně bohatý jako Pushbullet, ale možná právě v tom je jeho kouzlo.

Pushbullet je rozbočovač oznámení, mechanismus sdílení odkazů a stroj na zasílání zpráv. Některým lidem se jednotlivé funkce líbí více než jiným. MightyText je ideální pro ty, kterým se líbí možnost odesílání textových zpráv prostřednictvím smartphonu Pushbullet. Aplikace (v interakci se svým desktopovým protějškem) umí odesílat MMS i běžné SMS zprávy. Jako bonus má také možnost uložit jakékoli video nebo obrázek, který je přes něj odeslán.Související články

  • Lze Samsung A10 aktualizovat na Android 10? ?
  • Jak aktualizovat Twitter v systému Android ?
  • Rychlá odpověď: jak se odebrat ze skupiny textů pro Android ?

Závěr

Není pochyb o tom, že tyto alternativy se nikdy nevyrovnají Pushbulletu ve všech ohledech. Proto je tak populární. Mnozí uživatelé však nejsou se zavedením této nové platební brány spokojeni a rozhodli se, že jim bude stačit jakákoli alternativa.

Opustili jste loď Pushbullet po jejích nedávných změnách? ? Proč nebo proč ne? Řekněte nám to níže!

Obrázek: flickr

Je tento článek užitečný ? Ano Ne

1. AirDroid

Pokud hledáte stejné funkce jako Pushbullet, hledejte AirDroid. Je to trochu jiný přístup než u Pushbullet. Namísto centrálního rozbočovače, do něhož se vám dostávají oznámení ze všech připojených zařízení, získáte příjemné rozhraní, ke kterému se můžete připojit.

AirDroid je nejlépe považován za vzdálený nástroj. Vytvoříte si účet, stáhnete aplikaci pro Android a pomocí programu v počítači se přímo propojíte se smartphonem se systémem Android. Můžete s ním posílat a přijímat textové zprávy, zobrazovat aplikace, kontakty, oznámení a téměř vše ostatní. Lidé, které nový platební model Pushbullet zklamal, by se měli nejprve obrátit na AirDroid.

Pokud používáte Linux, možná jste už slyšeli o prostředí KDE Connect. Tento program, který vám přinášejí přispěvatelé projektu K Desktop, je určen k těsné integraci systému Android do prostředí KDE (a dalších). Uživatelé s ním mohou přímo komunikovat s pracovní plochou systému Linux a provádět mnoho věcí, včetně podpory oznámení, chytrého telefonu jako myši/klávesnice, bezdrátového přenosu souborů, sdílení schránky a odkazů. KDE connect bude v budoucích aktualizacích podporovat také textové zprávy.

Pokud chcete ukončit službu Pushbullet a jste uživatelem systému Linux, nehledejte nic jiného. Na tomto seznamu nenajdete žádnou jinou náhradu, která by byla tak přívětivá k Linuxu jako KDE connect.

3. Tahová linie

Součástí funkcí, které Pushbullet poskytuje, je podpora asynchronních oznámení. Když obdržíte oznámení na zařízení se systémem Android, zobrazí se na jakémkoli počítači (nebo zařízení), které rovněž používá aplikaci Pushbullet.

Pokud vás zajímá pouze zobrazování oznámení v telefonu a možná posílání odkazů tam a zpět, stejně jako synchronizace schránky, ovládání hlasitosti atd., tato aplikace je pro vás. Rozhodně není tak bohatý na funkce jako Pushbullet, ale možná právě v tom je jeho kouzlo.

Pushbullet je centrum oznámení, mechanismus pro sdílení odkazů a stroj na zasílání zpráv. Některým lidem se jednotlivé funkce líbí více než jiné. MightyText je ideální pro ty, kterým se líbí možnost odesílání textových zpráv prostřednictvím smartphonu Pushbullet. Aplikace (v interakci se svým desktopovým protějškem) umí odesílat MMS i běžné SMS zprávy. Jako bonus má také možnost uložit jakékoli video nebo obrázek, který je přes něj odeslán.Související články

  • Může být Samsung A10 aktualizován na Android 10 ?
  • Jak aktualizovat Twitter v systému Android ?
  • Rychlá odpověď: jak se odebrat ze skupiny textů pro Android ?

Závěr

Není pochyb o tom, že tyto alternativy se nikdy nevyrovnají Pushbulletu ve všech ohledech. Proto je tak populární. Mnozí uživatelé však nejsou se zavedením této nové platební brány spokojeni a rozhodli se, že jim bude stačit jakákoli alternativa.

Přešli jste po nedávných změnách z Pushbulletu na jinou loď? ? Proč nebo proč ne? Řekněte nám to níže!

Obrázek: flickr

Je tento článek užitečný ? Ano Ne