3 bezplatné aplikace pro zlepšení paměti pro Android

Kde jsi byl před dvěma dny ve 14:00? ? Kdy jste naposledy jedli rýži ? Zkusíme něco nového – kde jsou právě teď vaše klíče od domu? ? Pokud jste alespoň na dvě z těchto otázek odpověděli „nevím“, je čas zlepšit si paměť pomocí těchto aplikací pro Android.

1. Jak zlepšit paměť

Aplikace Jak zlepšit paměť je spíše aplikací pro čtení. Aplikace nabízí různé snadno použitelné kapitoly s aktivitami, které si můžete vyzkoušet každý den. První kapitola aplikace vysvětluje, jak se paměť získává prostřednictvím získávání, konsolidace vzpomínek a vyhledávání. Třetí kapitola uvádí příklady slovních her, které můžeme použít k zapamatování si věcí. Zmiňuje se například o tom, jak hudebníci používají frázi „Každý dobrý chlapec dělá dobře“, aby si zapamatovali linky pro vysoké tóny. Díky tipům, jako je tento, je zapamatování not E, G, B, D snazší.

2. Jas

Nemohl jsem vynechat skvělou aplikaci Luminosity. S touto aplikací si zlepšíte nejen paměť, ale i další části své mysli.

Paměť si procvičíte pomocí her, jako jsou Memory Matrix, Memory Match, Memory Match Overdrive, Pinball Recall a Tidal Tressures. Pro trénink pozornosti můžete hrát hry jako Vlak myšlenek, Ztraceni v migraci, Hra na Koi, Hledání hvězd a Problémy s vařením. Aplikace také nabízí stejný počet her, které trénují vaši flexibilitu, rychlost a řešení problémů.

Aplikace umožňuje absolvovat pět tréninků zdarma, ale pokud chcete odemknout další hry, musíte si aplikaci zakoupit. Můžete zaplatit 9,99 USD za jeden rok, 6,99 USD za šest měsíců nebo 4,99 USD za tři měsíce.

3. NeuroNation

Pak tu máme NeuroNation – trénink mozku. Tato aplikace má na Google Play hodnocení 4,5, takže lze říci, že většina uživatelů je s ní spokojena.

S touto aplikací získáte dvacet tři cvičení na zlepšení paměti, soustředění a inteligence. Můžete hrát hry, jako je Trail Tracker, kde musíte sledovat cestu a stisknout cíl. Představte si, že pohybujete oranžovým kruhem ve směru, kterým chcete, aby šel, a stiskněte místo, kde si myslíte, že skončí. Další hrou, kterou si můžete zahrát, je Path Finder Reverse; zde si musíte zapamatovat trasu v obráceném pořadí spojů.

NeuroNation vám dává možnost vytvořit si tréninkový plán, abyste mohli trénovat svým vlastním tempem. Potřebujete více přesvědčování, aby tato aplikace fungovala? ? Cvičení aplikace byla navržena s pomocí renomovaných neurologů.

Závěr

Tyto aplikace pro zlepšení paměti vám pomohou, když zapomenete, co jste měli včera k obědu. Pomáhají vám také osvojit si další důležité každodenní dovednosti, jako je multitasking a soustředění. Nezapomeňte, že mozek je jako sval a potřebuje „posilovnu“, aby zůstal ostrý a rychlý. Aby sis pamatoval, kam jsi dal klíče ?

Je tento článek užitečný ? Ano Ne

Podobné články

  • Jak používat emotikony rozšířené reality v systému Android ?
  • V systému Windows 10 nelze zobrazit síťovou jednotku ?
  • Je JDK nainstalován s aplikací Android Studio ?