2 nejlepší aplikace pro Android na vytváření animovaných GIFů

Graphics Interchange Format (GIF) je druh obrazového souboru, který obsahuje animaci. Na rozdíl od obrazových formátů, jako jsou JPEG a PNG, které mohou zobrazit pouze statický obraz, můžete na tomto typu obrázku vidět pohybující se věci. Na internetu existuje řada stránek, kde si můžete prohlédnout některé z velmi dobrých GIFů. Pokud vás to inspirovalo a chcete si vytvořit vlastní GIF, následující aplikace pro Android vám s tím pomohou.

1. Gif mě ! Fotoaparát

Jste fanouškem Instagramu a rádi přidáváte na své fotografie filtry? ? Pak si Gif Me určitě zamilujete ! Fotoaparát. Aplikace umožňuje přidávat do GIFů filtry. Dokáže vytvářet GIFy s animací až 14 sekund, což je dost na to, abyste na obrázku vyjádřili svůj příběh. Díky režimům, jako je stop motion a video, můžete vytvářet GIFy, které vyčnívají z davu.

Aplikace je k dispozici zdarma v obchodě Google Play.

2. Animovaná kamera GIF

Aplikace Animation Camera Animated GIF nabízí nepřehledné rozhraní, které vám umožní vytvářet GIFy bez omezení počtu funkcí. Díky spoustě funkcí, které jsou v aplikaci k dispozici, můžete velmi snadno a rychle vytvářet GIFy a okamžitě je sdílet se svými přáteli, ať už jsou kdekoli. Podporuje režimy na výšku a na šířku pro vaši kreativní tvorbu. Využívá přední i zadní kameru fotoaparátu, takže si můžete vybrat, která z nich je pro váš záběr nejvhodnější.

Aplikace je k dispozici zdarma v obchodě Google Play.

Závěr

GIFy najdete všude, ať už ve svém kanálu zpráv, nebo na webových stránkách. Pokud chcete vytvořit vlastní GIF, ale nemáte potřebné nástroje nebo zkušenosti, výše uvedené aplikace umožňují rychlou a snadnou tvorbu GIFů.

Je tento článek užitečný ? Ano Ne