14 zábavných offline her, které si můžete zahrát v telefonu

Jednou z nejlepších vlastností mobilních her je, že je lze hrát kdykoli a často kdekoli. To platí zejména pro hry, které ke hraní nevyžadují připojení k síti Wi-Fi ani k mobilní síti. Zatímco populární mobilní hry jako PUBG, Fortnite a Roblox vyžadují ke hraní datové připojení, takže jsou offline nedostupné, stále existují zábavné offline hry pro Android a iOS, které nevyžadují vůbec žádný internet. Podívejme se na některé z nejlepších.

 • 16 Balení

  1. Dinosauří hra Google

  Dinosaurus od Googlu je oblíbená hra pro offline hráče, která je tak jednoduchá, jak to jen jde. Otevřete Chrome na Androidu nebo iPhonu, zadejte chrome://dino, klepněte na dinosaura a spusťte. Jak budete postupovat hrou, stiskněte obrazovku, aby váš dinosaurus přeskočil kaktusy.

  S rostoucím skóre se zvyšuje i rychlost pohybu na obrazovce a vašich reflexů. Dinosaura Chrome můžete dokonce nastavit jako widget na domovské obrazovce iPhonu. Samostatně se podívejte na ChromeDino.com jako mobilní alternativu pro přehrávání, pokud nemáte ve smartphonu nainstalovaný prohlížeč Chrome.

  2. Kapesní město

  Pocket City (iPhone/Android) je fantastická offline hra pro hráče, kteří rádi budují město, zdaňují obyvatele a dávají jim krásná místa k návštěvě. Je to všechno, co znáte a máte rádi ze SimCity, bez zbytečného povyku.

  Odemkněte nový obsah v průběhu hry a najděte správnou rovnováhu daní, abyste mohli financovat nová zábavní centra a zajistit veřejnou dopravu pro všechny. Jednorázová cena 2,99 USD vás nadobro ochrání před mikrotransakcemi a nákupy v aplikacích.

  3. Mrtvé buňky

  Jedna z nejoblíbenějších mobilních her Dead Cells (Android/iPhone) je neuvěřitelně zábavná hra. Při ovládání budete potřebovat kočičí reflexy. Cena 8,99 USD před nákupem dalšího herního obsahu ve hře.

  Buďte si jisti, že vaše trpělivost bude podrobena zkoušce, protože ve stavovém řádku máte jen malé množství zdraví, a jakmile se vyčerpá, musíte hru restartovat. Dobrou zprávou je, že hratelnost není lineární, takže žádné dva průchody hrou nejsou stejné.

  Samozřejmě, že titul s názvem Plague, Inc. (iPhone/Android) se zdá být vzhledem k současnému globálnímu klimatu poněkud citlivá, ale buďte ujištěni, že hra byla vydána dávno předtím, než se slovo COVID stalo pojmem. V tomto titulu je vaším úkolem, pokud se ho rozhodnete přijmout, infikovat svět patogenem.

  Pokud dokážete odhlédnout od reálného tónu, je tento offline titul velmi zábavný a má silnou korektorskou hodnotu. Existuje dobrý důvod, proč se hra od svého vydání vždy drží na vrcholu nebo blízko vrcholu Google Play a Apple App Store.

  5. GRID Autosport

  Co se týče mobilních závodních her, žádný titul není lepší než GRID Autosport (Android/iPhone). Pokud chcete něco, co vás pohltí a díky čemu budete mít pocit, že sedíte za volantem skutečného závodního vozu, je tento titul určen právě pro vás.

  Za 9,99 dolaru se v konzolové grafice posadíte za volant 100 různých aut a stejného počtu různých tratí. Grafika je na hru, kterou můžete hrát na telefonu, vynikající a zvuk každého auta je realistický. A co je nejlepší, nepotřebujete k tomu internet.

  6. Alto’s Odyssey

  Alto’s Odyssey (Android/iPhone) je díky popularitě svého předchůdce trvalým best of titulem, který se skvěle hraje offline. To, co vypadá jako jednoduchý nekonečný běh nebo hra na snowboardu, je ve skutečnosti mnohem náročnější. Mezi efekty počasí, jako je duha a mlha, budeš muset zvládnout načasování reflexů, abys mohl postupovat.

  Minimalistický design a příjemný zvuk působí relaxačně a pohlcují. Celá hra za 4,99 dolaru je offline, což platí pro 180 cílů, které musíte splnit, abyste se stali mistrem snowboardingu.

  7. Údolí hvězd

  Hru Stardew Valley (Android/iPhone) není třeba příliš představovat, protože je oblíbená téměř na všech konzolích, PC a mobilních zařízeních. Tato hra na správu farmy/města je obrovským hitem. Vaše postava se přestěhuje na venkov a zdědí pole a půdu, ze které se musí stát úrodná farma.Související články

  • Jak vyfotit video v systému Android ?
  • Jak zcela obnovit systém Android ?
  • Kolik stojí výměna baterie systému Android ?

  Hrajte několik minut nebo si vyzkoušejte celých 50 hodin hry najednou. V každém případě budete hospodařit, chovat zvířata, oženíte se s partnerem a stanete se nedílnou součástí místní komunity. Stardew Valley je absolutně jednou z nejúchvatnějších her na mobilních telefonech.

  8. Grimvalor

  Skvěle navržený a hratelný Gimvalor vás donutí probojovat se „skrz hordy temnoty“.

  Grafika je dnes stejně krásná jako v roce 2018, kdy byla hra vydána. Podpora externích ovladačů jen zvyšuje hodnotu titulu. Tato hra je zdarma ke stažení na Androidu s nákupem v aplikaci za 6,99 dolarů. Zákazníci iPhonu zaplatí předem 6,99 dolaru za neintegrované nákupy aplikací.

  9. Kingdom Rush Vengeance

  Hry na obranu věží stojí penny, ale Ironhide se stal vývojářem skvělých titulů. Ironhide, vývojář hry Kingdom Rush Vengeance (Android/iPhone), je možná vrcholem mobilních tower defense her.

  Za 4,99 dolaru je hra neuvěřitelně dobře zpracovaná, umožňuje vám bojovat s hrdiny, speciálními schopnostmi, četnými vylepšeními a větším počtem nepřátel, než si umíte představit. Tento offline titul, v němž nechybí žádný obsah a který si můžete znovu zahrát, je nezbytnou součástí výbavy.

  10. Vládne: Její Veličenstvo

  Co se týče unikátních mobilních her, Reigns: Her Majesty (iPhone/Android) je určitě jednou z nejzajímavějších. Tato hra na zametání se na první pohled zdá velmi jednoduchá. Kritická rozhodnutí se dělají pouhým přejetím doleva, ale jde o mnohem víc.

  Každé rozhodnutí, které učiníte, ovlivní vaši další volbu, a pokud si nedáte pozor, vaše vláda krále rychle skončí. Díky častým aktualizacím v průběhu let se tento titul stal velmi úspěšným a za cenu 2,99 dolarů má skvělý poměr cena/výkon. Dokážeš přežít ty, kteří tě chtějí sesadit z trůnu? ? Existuje jen jeden způsob, jak to zjistit.

  11. Cesta ke kříži

  Crossy Road (Android/iPhone) je hra stejného stylu jako Frogger s podobným vizuálním vzhledem a je to zábava. Váš úkol je jednoduchý: proveďte svou postavu – v tomto případě kuře – přes cestu a různé překážky před vámi.

  V každé hře je k dispozici více než 150 postav, silnice, vlaky, řeky a další překážky, které prověří vaše reflexy. Hra je zdarma a další postavy jsou k dispozici jako součást nákupu.

  12. Monument Valley 2

  Monument Valley 2 (Android/iPhone) není třeba představovat, stejně jako několik dalších titulů na tomto seznamu. Jedná se o další hru, která se snadno zařadí mezi nejslavnější mobilní tituly všech dob.

  Za cenu 4,99 dolaru získáte hodiny a hodiny hraní offline. Hra byla vydána v roce 2017, je tedy jistě starší, ale jako by vůbec nezestárla.

  13. Grand Theft Auto: San Andreas

  San Andreas (Android/iPhone) je jedním z nejlepších dílů série Grand Theft Auto a nejlepším titulem GTA na mobilních zařízeních. A co je nejlepší, nepotřebujete k tomu internet. Hrajete za Carla Johnsona a snažíte se zlepšit ve městě plném násilí a korupce.

  Grafika je na mobilní hry výjimečná a podporuje také volitelný ovladač. Na obou platformách jsou podporovány desítky modelů a k dispozici je více než 70 hodin hraní.

  14. Star Wars: Knights of the Old Republic

  Star Wars: Knights of the Old Republic (Android/iPhone) je pravděpodobně jednou z nejlepších her Star Wars všech dob. Vstupní cena 9,99 dolarů je v porovnání s hlubokou hratelností naprosto výhodná.

  Je 4 000 let před Galaktickým impériem a vaším úkolem je vést skupinu hrdinů nebo padouchů a zachránit galaxii. Chtěli jste si někdy postavit vlastní světelný meč? ? Nyní můžete.

  Často kladené otázky

  1. Kolik je celkem offline titulů ?

  Jsou jich desítky tisíc. App Store i Play Store jsou plné titulů, které lze hrát offline. Některé jsou k dispozici zdarma, jiné je třeba zakoupit. Pokrývají širokou škálu žánrů a věkových skupin a zahrnují vše od rychlých her až po tituly, do kterých se ponoříte na celé hodiny.

  2. Pokud zaplatím jednou, musím platit znovu? ?

  Pokud je aplikace zpočátku jednorázově zakoupena, nemusíte již platit za celou aplikaci. Mohou však existovat samostatné vestavěné nákupy, které můžete využít. Dobrým příkladem je jednorázový nákup hry Kingdom Rush, který vám dává plnou hru. Pokud však chcete získat vyšší úroveň nebo hrdiny rychleji, můžete zaplatit malý nákup ve hře a rychle postoupit.

  3. Existují nějaké hry pouze pro Android nebo iOS ?

  Naprosto. Hry v tomto seznamu pokrývají obě platformy, protože je důležitá dostupnost napříč platformami. Určitě existují hry exkluzivní pro každou platformu, které si jinde nezahrajete, a to je také dobře.

  Wrap

  Zatímco konzole a počítače jistě dominují hernímu prostoru, považovat mobilní hry za podřadné by bylo naprosto chybné. Skutečnost, že mnohé z nich lze kdykoli hrát offline, je o důvod víc, proč se na výše uvedené tituly dobře podívat. Nezapomeňte se také podívat na nejlepší mobilní telefony pro hraní her a přečtěte si naši recenzi RedMagic 6S Pro.

  Je tento článek užitečný ? Ano Ne

  S rostoucím skóre roste i rychlost pohybu na obrazovce a vašich reflexů. Dinosaura Chrome můžete dokonce nastavit jako widget na domovské obrazovce iPhonu. Samostatně se podívejte na ChromeDino.com jako mobilní alternativu pro přehrávání, pokud nemáte ve smartphonu nainstalovaný prohlížeč Chrome.

  2. Kapesní město

  Pocket City (iPhone/Android) je fantastická offline hra pro hráče, kteří rádi budují město, zdaňují obyvatele a dávají jim krásná místa k návštěvě. To je vše, co znáte a máte rádi ze SimCity, bez velkého povyku.

  Odemkněte nový obsah v průběhu hry a najděte správnou rovnováhu daní, abyste mohli financovat nová zábavní centra a zajistit veřejnou dopravu pro všechny. Jednorázový poplatek 2,99 USD vás nadobro odradí od mikrotransakcí a nákupů ve hře.

  3. Mrtvé buňky

  Jedna z nejoblíbenějších mobilních her Dead Cells (Android/iPhone) je neuvěřitelně zábavná hra. Při ovládání budete potřebovat kočičí reflexy. Před nákupem dalšího herního obsahu stojí 8,99 dolaru.

  Buďte si jisti, že vaše trpělivost bude podrobena zkoušce, protože ve stavovém řádku máte jen malé množství zdraví, a jakmile dojde, musíte hru restartovat. Dobrou zprávou je, že hratelnost není lineární, takže žádné dva průchody hrou nejsou totožné.

  Samozřejmě, že titul s názvem Plague, Inc. (iPhone/Android) se zdá být vzhledem k současnému globálnímu klimatu poněkud citlivá, ale buďte ujištěni, že hra byla vydána dávno předtím, než se slovo COVID stalo pojmem. V tomto titulu je vaším úkolem, pokud se ho rozhodnete přijmout, infikovat svět patogenem.

  Pokud dokážete odložit reálný nádech, je tento offline titul velmi zábavný a má velkou hodnotu pro opakované hraní. Existuje dobrý důvod, proč se hra od svého vydání vždy drží na předních příčkách v Google Play a Apple App Store.

  5. GRID Autosport

  Co se týče mobilních závodních her, žádný titul není lepší než GRID Autosport (Android/iPhone). Pokud chcete něco, co vás pohltí a díky čemu budete mít pocit, že sedíte za volantem skutečného závodního vozu, je tento titul určen právě pro vás.

  Za 9,99 dolaru se v konzolové grafice posadíte za volant 100 různých aut a stejného počtu různých tratí. Grafika je na hru, kterou můžete hrát na telefonu, vynikající a zvuk každého auta je realistický. A co je nejlepší, nepotřebujete k tomu internet.

  6. Alto’s Odyssey

  Hra Alto’s Odyssey (Android/iPhone), která je díky popularitě svého předchůdce věčným „best of“, je skvělou hrou pro offline hraní. To, co vypadá jako jednoduchý nekonečný běh nebo hra na snowboardu, je ve skutečnosti mnohem náročnější. Mezi efekty počasí, jako je duha a mlha, budeš muset zvládnout načasování reflexů, abys mohl postupovat.

  Minimalistický design a příjemný zvuk působí relaxačně a pohlcují. Celá hra za 4,99 dolaru je offline, což platí pro 180 cílů, které musíte splnit, abyste se stali mistrem snowboardingu.

  7. Údolí hvězd

  Hru Stardew Valley (Android/iPhone) není třeba příliš představovat, protože je oblíbená téměř na všech konzolích, PC a mobilních zařízeních. Tato hra na správu farmy/města má obrovský úspěch. Vaše postava se přestěhuje na venkov a zdědí pole a půdu, ze které se musí stát úrodná farma.Podobné články

  • Jak vyfotit video v systému Android ?
  • Jak zcela obnovit systém Android ?
  • Kolik stojí výměna baterie systému Android ?

  Hrajte několik minut nebo vyzkoušejte 50 hodin naplánovaného hraní najednou. Ve všech případech budete hospodařit, chovat zvířata, oženíte se s partnerem a stanete se nedílnou součástí místní komunity. Stardew Valley je absolutně jednou z nejúchvatnějších her na mobilních telefonech.

  8. Grimvalor

  Skvěle navržený a hratelný Gimvalor vás donutí probojovat se „skrz hordy temnoty“.

  Grafika je dnes stejně nádherná jako v roce 2018, kdy hra vyšla. Podpora externích ovladačů jen zvyšuje hodnotu titulu. Tato hra je zdarma ke stažení na Androidu s nákupem v aplikaci za 6,99 dolarů. Zákazníci iPhonu zaplatí předem 6,99 dolaru za neintegrované nákupy aplikací.

  9. Kingdom Rush Vengeance

  Tower defense hry stojí penny, ale Ironhide se stal vývojářem výjimečných titulů. Ironhide, vývojář hry Kingdom Rush Vengeance (Android/iPhone), by mohl být dokonalou mobilní tower defense hrou.

  Za 4,99 dolaru je hra neuvěřitelně dobře zpracovaná, umožňuje vám bojovat s hrdiny, speciálními schopnostmi, četnými vylepšeními a větším počtem nepřátel, než si umíte představit. Tento offline titul, v němž nechybí žádný obsah a který si můžete znovu zahrát, je nezbytnou součástí výbavy.

  10. Vládne: Její Veličenstvo

  Co se týče unikátních mobilních her, Reigns: Her Majesty (iPhone/Android) je určitě jednou z nejzajímavějších. Tato skenovací hra vypadá na první pohled velmi jednoduše. Kritická rozhodnutí se dělají pouhým přejetím doleva, ale jde o mnohem víc.

  Každé vaše rozhodnutí má vliv na další volbu, a pokud si nedáte pozor, vaše vláda krále rychle skončí. Díky častým aktualizacím v průběhu let se tento titul stal velmi úspěšným a za cenu 2,99 dolarů má skvělý poměr cena/výkon. Dokážeš přežít ty, kteří tě chtějí sesadit z trůnu? ? Existuje jen jeden způsob, jak to zjistit.

  11. Cesta ke kříži

  Crossy Road (Android/iPhone) je hra stejného stylu jako Frogger s podobným vizuálním vzhledem a je to zábava. Váš úkol je jednoduchý: proveďte svou postavu – v tomto případě kuře – přes cestu a různé překážky před vámi.

  V každé hře je k dispozici více než 150 postav, silnice, vlaky, řeky a další překážky, které prověří vaše reflexy. Hra je zdarma a další postavy si můžete zakoupit ve hře.

  12. Monument Valley 2

  Monument Valley 2 (Android/iPhone) není třeba představovat, stejně jako několik dalších titulů na tomto seznamu. Je to další hra, která se snadno zařadí mezi nejslavnější mobilní tituly všech dob.

  Za cenu 4,99 dolaru získáte hodiny a hodiny hraní offline. Hra byla vydána v roce 2017, je tedy jistě starší, ale jako by vůbec nezestárla.

  13. Grand Theft Auto: San Andreas

  San Andreas (Android/iPhone) je jedním z nejlepších dílů série Grand Theft Auto a nejlepším titulem GTA na mobilních zařízeních. Nejlepší ze všeho je, že nepotřebujete internet. Hrajete za Carla Johnsona a snažíte se zlepšit ve městě plném násilí a korupce.

  Grafika je na mobilní hry výjimečná a podporuje také volitelný ovladač. Na obou platformách jsou podporovány desítky modelů a k dispozici je více než 70 hodin hraní.

  14. Star Wars: Knights of the Old Republic

  Star Wars: Knights of the Old Republic (Android/iPhone) je pravděpodobně jednou z nejlepších her Star Wars všech dob. Vstupné 9,99 dolarů je v porovnání s hlubokou hratelností naprosto výhodné.

  Je 4 000 let před Galaktickým impériem a vaším úkolem je vést skupinu hrdinů nebo padouchů a zachránit galaxii. Chtěli jste si někdy postavit vlastní světelný meč? ? Nyní můžete.

  Často kladené otázky

  1. Kolik je celkem offline titulů ?

  Jsou jich desítky tisíc. App Store i Play Store jsou plné titulů, které lze hrát offline. Některé z nich jsou k dispozici zdarma, jiné je třeba zakoupit. Pokrývají širokou škálu žánrů a věkových skupin a zahrnují vše od rychlých her až po tituly, do kterých se můžete ponořit na celé hodiny.

  2. Pokud zaplatím jednou, musím platit znovu? ?

  Pokud je aplikace zakoupena jednorázově, nemusíte již platit za celou aplikaci. Mohou však existovat samostatné integrované nákupy, které můžete využít. Dobrým příkladem je jednorázové zakoupení hry Kingdom Rush, která vám dává plnou hru. Pokud však chcete vylepšovat nebo získávat hrdiny rychleji, můžete zaplatit malý nákup ve hře a rychle se posunout dál.

  3. Existují hry pouze pro Android nebo iOS ?

  Naprosto. Hry v tomto seznamu pokrývají obě platformy, protože je důležitá dostupnost napříč platformami. Určitě existují hry exkluzivní pro každou platformu, které si jinde nezahrajete, a to je také dobře.

  Wrap

  Zatímco konzole a počítače jistě dominují hernímu prostoru, považovat mobilní hry za podřadné by byla naprostá chyba. Skutečnost, že mnohé z nich lze kdykoli hrát offline, je o důvod víc, proč se na výše uvedené tituly dobře podívat. Nezapomeňte si také prohlédnout nejlepší mobilní telefony pro hraní her a naši recenzi RedMagic 6S Pro.

  Je tento článek užitečný? ? Ano Ne